Evleneceğiniz insanın ailesi de önemli mi?

Mesela çok sevdiğiniz ve kısa zaman içinde evlenmeyi düşündüğünüz biri var ama ailesiyle kesinlikle anlaşamayacağınızı düşünüyorsunuz.

Bu durumda;

Aşkınızın peşinden gider evlenir miydiniz?

Yoksa aile faktörü önemli bir sorun mu olurdu?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• aslında önemli ama duruma göre

benimde öyle biri vardı ancak ailesinden bütün ilçe illallah demişti ama ben istiyordum kızı fakat ailem kesinlikle istemiyor ancak yinede bana bırakmıştı tabii ben epey düşündükten sonra vazgeçtim şimdi bazen düşünmüyor değilim doğrumu yanlışmı yaptım diye babası baya varlıklı idi ya neyse

sonuç: pişman değiilim dünya tatlısı bir kızım var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Mantıklı düşünürsek, sadece başlarda ailesi ile görüşmek zorundayım. Kızı aldıktan sonra mesafe koyarız araya. Ama baktım; ailesi çok kötüyse, annesi çok kötüyse (anasına bak kızını al misali), babası çok kötüyse (kumarbaz alkolik vs.) başlarda tedirgin olurum. Kızı iyi tanıyorsam, evlendikten sonra ailesiyle mesafeli olması şartı ile evlenirim.

0|0
    0|0
  • Benim ailem gösterdiğim kızlara hiç bakmıyor ailesine bakıyor direk sanki aile ile aynı yatağa girecekmişim gibi...

0|0
    0|0
  • Çok kazık bir soru olmuş bu, ben sorun etmem sonuçta bizim aramız iyiyse sorun olmaz ama kızın durumuna bağlı böyle onun bunun sözü ile bana karşı değişecek tipte ise o zaman sakat zaten onu da direkt elemek lazımmış

0|0
    0|0
  • evet aileler çok önemli fakat gönüllü veya gönülsüz onay verdikten sonra evliliğe engel değil.

tabi huzursuzluk kaçınılmaz

0|0
    0|0
  • ailesini sevmiyor olabilirim ama saygı duyarım saygımı bozmam

evlenirim yani sorun olmaz benim için.

0|0
    0|0
  • Ailesiyle evlenmiyorum. Benim için önemli olmaz. Kız sorun yaparsa o başka !

0|0
    0|0
  • Önemli biraz.ama aşkın peşinden giderdim yine

0|0
    0|0
  • ailesini silecekseniz önemli degil ::) ama ailede cok önemli

0|0
    0|0
  • Önemli tabi eleman iki gün sonra annemde,annem der .öt gibi açıkta kalırsın.Erkeklere dikkat et :)

0|0
    0|0
  • evlenmeye karar versem ailem bişey demez

0|0
    0|0
  • Önemli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle çok önemli.Sadece onunla evlenmiyorsun.Sürekli ailesi ile muhattap olmak durumundasın.Ailesiyle anlaşamıyorsanız gerçekten zor bir durum.Sıkıntı yaşama ihtimalin çok yüksek.Eşin zaman zaman senin ve ailesi arasında kalabilir.Ailesiyle yaşadığın sorunlar evliliğinize de yansır ve ikinizi de rahatsız eder.Bir şekilde ailesine karşı anlayışlı olmak zorundasın.Mesafeli olursan iyi olur senin açından.Sorun çıkaracak ortamlardan uzak durmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Çok önemli.Cemaatçi istemiyorum tek kriterim bu

0|0
    0|1
  • ailesini sevmezsen gelip gitmek istemiceksin.yada her yaptıkları dedikleri sana batacak.huysuzlancan ve bu eşine de yansıcak eşinle kavga etmeye başlaycan...sonuç mutsuzluk...

0|0
    0|0
  • Eğer kocam annemci olmayacaksa, ha tabiki annesi bu sever sayar ama annedir büyüktür derse olmaz o iş koruyacak beni

0|0
    0|0
  • tabiki deönemli sonuçta annemin bana söylediği bir laf vardır Kızım evlendiğinde sadece o kişiyle değil ailesiyle de evlenmiş sayılırsın

0|0
    0|0
  • Ailesiyle anlaşmam gerekmiyor ki. Koyarım mesafeyi. İlişkime devam ederim.

0|1
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • aile faktörü önemli..sorun olurmuydu evet olurdu.

0|0
    0|0
  • yok önemli değil desem inanacak mısın :))

0|0
    0|0
  • tabikide aile herşeydir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...