Body çalışmalarını kolaylaştırmak için ne yapabilirim?

vücudum resimde görüldüğü gibi. futbol oynadığım için fitim. ama body düşünüyorum bıraz agır gelıyo. kolaylaştırmak için napabılırım ?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 9

• alışmak lazım

0|0
    0|0
  • ok anladık fitsin bebeğim.

0|0
    0|0
  • boşver sen spora devam et :) ben de body yaıorum :) ilk bir hafta zorlar sakın ha bu ağırliklar bana vız gelir deyipte kasları zorlama, kolları açıp da t-shirt bile giyemezsin ertesi gün :) kondisyon programıyla başla alışırısın

0|0
    0|0
    • düşünüyorum bunu gerçekten. ya aslında yapmışlığım var ama bı ftbolcu ne kadar yaparsa o kadar işte

• ronaldo da futbolcu dostum vucuda bak :) ben de amatör olarak basket oynuyodum boy fazla olduğu için kısa boylara göre daha zor kıvama geldi vucut. ama sen başla topçusun kısa sürede vücut atar kendini gösterir :) parayla falan da ilgisi yok sen kendine bakarsan kızlar da sana bakar :)

• 0|0
    0|0
  • ben hiç şekilde spor yapmadıgım halde benim vucudum seninkine bin basar adamım.

0|0
    0|0
  • Kendini boş yere kızlar için şişirme paran yoksa fıçı gibi görünürsün dostum.

0|0
    0|0
    • kızlar için evet bıraz ama ben sporu da sevıyorum zaten. ya body azim isteyen bi iş azmi nasıl saglarım bılemıyorum

• senin maksadın ne yapman gerektiğini öğrenmek değil, sapıklık...

0|0
    0|0
  • o yea okey

0|0
    0|0
  • fit insan nasıl olur bilmesek görmesek, futbolcu görmesek hadi neyse :)

hepsini geçtim the fittest man in the world olsan ne yazar, buraya çıplak resmini koyup egonu tatmin etmeye calısan ergen çocuk oldukdan sonra :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...