Erkekler yaptıgınız bazı hareketlerin farkında mısınız?

Bugün normal arkadaşımla yüz yüze otrup konuşuyorduk aramızda küçük bir sehpa var sadece çocuk bacaklarını tamamen açmış mal mülk komple meydanda . Hayır direk görünüyor. Bakamıyorumda o tarafa . Utandım yani.

Erkekler yaptığınız bazı hareketlerin farkında mısınız?

Güncellemeler:
yeni anladım ne demek istediğinizi :))

direkt görünüyor derken bir kabarıklık var çok belli diyorum

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür insanlara hayasız denir. Cocukluk yıllarında islam terbiyesi öğretilmemişse du burum o insan için utanç verici bir durum teşkil etmez. Ayrıca bunun gibi insanlar kendi hemcinsleri arasında daha aşalayıcı hareketlerde bulunurlar ve eşlerinin , ailesinin içerisinde bu tavrı sürdürürler.

Tavsiyem bunun gibi insanlardan mümkün mertebe uzak durulmasıdır aksi taktirde hatalı/bilinçli ap acık bir ayıbın karşısında kalabilirsiniz eğer tepkisiz kalınırsa bu süregelip gider.

Not Bunun gibi insanlar dan dolayı çok insan secerim yapmak zorunda kaldım ve cevrem beni çok kınamıştır ve çok az deneçek kadar arkadaşım olmuştur saygılarımla hamın kardeşim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• öküz diycem.. öküz alnır be arkadaşım...

0|0
    0|0
  • transparan mı giymişti?

0|0
    0|1
  • Olur arada öyle. Normal.

0|0
    0|0
  • ohoooo bir de eli bi tarafında tombala çeker gibi gezinen angutlar var o neki :D:D

1|0
    0|1
  • :D:D:D farkındayız

0|0
    0|1
  • hiç yapmadım

0|0
    0|0
  • yiğidin malı meydandadır der öyleleri... yapacak bişey yok...

illa ki edep...

0|0
    0|0
  • resmen sana göstermiş olduğuna emin ol. zerre şüphen olmasın.

0|0
    0|1
  • ben bacak bacak ustune attıgım ıcın oyle bı problem olmuyor

0|0
    0|1
  • çocuk etek mi giymişti

0|0
    0|1
  • Bazı sıcak havalarda çavuşun nasıl terlediğini biliyormusun sen . Cehennem gibi olur.

0|0
    0|1
  • Sizin gibi öyle bacaklar kapalı oturmamız teknik olarak çok zor ve ağrılı bir yöntem, o yüzden..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Cidden çok kötü bir görüntü aşık olduğu adamdan bile soğutabilir insanı o derece yani...

0|0
    0|1
  • Sonrada bayanların mini eteğine laf söylerler.

1|0
    0|1
  • EteKmi giymisti

0|0
    0|1
  • bu soruya ciddi ciddi cevap vermissiniz ya :)) bu arkadasimizin cinsellik basinami vurmus ne. bu soru sadece tahrik etmek icin!

0|0
    0|0
Yükleniyor...