Kız arkadaşımın psikolojisi için ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bir kız arkadaşım var.Dün gece geleceğimizin zor olacağını hissetirdim ona( ama kesin birşeyde söylemedim diyebilirim.sınavları varmış 1 hafta sonra. bilmiyordum.

Şimdi ne yapmalıyım.Hiç konuşmamayı düşünüyordum.ama sınavlarını olduğunu duymam üzdü beni.Sizce ne yapmalıyım.

Onunla konuşmalımıyım.

Psikolojisi hangi durumda daha düzgün olur?

Lütfen samimi cevaplar yazın.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• iyiolmasi icin rol yapma rol yaptigini ogrendiginde daha cok uzulur birde onu kullanma

0|0
    0|0
    • Sadece şu sınav dönemını atlatmasında yanında olmam.onunla konuşmam onun ıçın ıyımı olur.kötümu olur.Içınde bır umut var.o umut onu sınavlarda başarıya götürebılır.sonrada zamana bırakırım.hayırlısı.+ onu kullanma demışsın o nasıl laf!

• öyle yaparsam anlayabılır. kı anlar.daha kötü olur.süreklı sınav hakkında konuşulurmu

• sinavdan kastim havadan sudan birseyler olsun iliskinizle ilgisi olmayan konulardan bahset arkadaslarinizdan bahset soyle olmus boyle olmus

Kızlar Ne Diyor 3

• sınavları bitene kadar beklemelisin,bu kadarcık düşüncelisindir umarım

0|0
    0|0
  • Sınavları varsa başlamadan önce bir özür dile,o kafayla ders çalışamayabilir.

0|0
    0|0
    • onu anlatmaya çalışıyorum.sınavları bıtene kadar devam etmem daha ıyı olucak sanırım.

• özürlük bır duruö yok.öyle bır durum değıl yanı.

• Öyleyse içinde bulunduğu durumu öğrendiğini,bu psikolojiyle bazı şeylerin yanlış anlaşılmış olabileceğini söyle.Bakışını değiştir,baktığını değil hesabı yani.

• Sinavlardan sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...