Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi grubu belli oldu. Yorumlar?

Şampiyonlar Ligi'nde 3. torbada yer alan temsilcimiz Galatasaray H grubunda yer aldı. Cim bom'un şu anki rakipleri arasında Manchester United, Braga ve Cluj yer alıyor. Fenerbahçe'yi dün eleyen Spartak Moskova ise şu an G grubunda Barcelona, Benfica ve Celtic ile eşleşti.

Güncellemeler:
ve cimbom cıkacak bundan emin olun yaniii

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeli olarak, 2000'de UEFA kupasını kazandığında Galatasaray, üzerindeki formanın renkleri Kırmızı-Beyaz'dı!..

Umarım Fatih TERİM, kadrosundaki oyuncuları, yıldızlar topluluğu takımların karşısında yine yıldızlaştırır; ve o baskıcı, pres yapan, bam bam bam oynayan futbol felsefesini grutaki takımlar kim olursa olsun uygular,

Ve bu ükeya yeni ve unutulmayacak zaferler getirir.

Görülen o ki, Fenerbahçe'den bu sene de Avrupa'da çok şeyler beklemek hata olacak.

Sparta maçında Fener yerine G.S. olsaydı, o takımı hallaç pamuğu gibi atardı!.

Fenerli arkadaşlarım bana kızmasın, ama eminim onlar da benim gibi düşünüyordur.

G.S.'a (Yurt Dışındaki Milli takımımıza) Şampiyonlar Ligi'nde başarılar!

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• grupta bizi en çok zorlcak olan şüphesiz m.ünited. takıma yeni 1-2 isim daha katılacakmıs, onlarla birlikte iyi bir kadro ile çıkarsak m.ünitedı da deviririz inanıyorm. ama en kötü grupta ikinciyiz..

0|0
    0|0
  • Co balli

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 23

• ben galatasaraylıyım, gerçekçi olalım orası şampiyonlar ligi, yıllardır seyrederim, oranın en kötü takımları bizim en iyi takımlarımızı yenebilir. orada en ufak bi bireysel hatayı bile affetmezler, yıllardır şampiyonlar ligi arenasında yokuz, bu da bi dezavantaj olacaktır. her ne kadar çıkan kura iyi gibi gözüksede ben çok umutlu değilim, çünkü şu an takımın oynadığı futbol geçen sene oynadığı futbolun gerisinde, sol bekte ciddi sıkıntımız var, o kadar adam alındı hala şu Aydın Yılmaz kurtarıcı olarak giriyor, Emre Çolak banko oynuyor, Felipe Melo formsuz, Hamit uyum sorunu yaşıyor. hala ısrarla değiştirilmiyorlar. bunlar oyunumuzu kötü etkiliyor, çok gol yiyoruz. hepsinin bir an önce toparlanması lazım. Yekta Kurtuluş, özellikle Albert Riera, Ceyhun Gülselam, Çağlar Brinici bunlara neden 1 kez bile şans verilmiyor ? en azından ne yapıp ne yapamadıklarını görmek istiyoruz.

0|2
    0|0
    • aynen fatih hoca şans verse onlara ne güzel olur cünkü bizim takımımız a takımı b takıkmı gibi bile olabliri yani cok yerde cok futbolcumuz var ama forma vermiyorlar yani

• evet bende onu diyorum ya zaten, amrabat alındı zar zor sonradan oyuna alıyor, şu fatih hoca'nın oyuncu tercihleri, culio bile satılmazdı şu takımdan, koç gibi oynuyordu, emre'dende iyi, Aydın'danda, belirttiğim 4 isim hayli hayli oynar şu takımda, rotasyonda değişmeli kullan ne var yani, ujfalusi'de sakatlandı 5 ay yokmuş. ceyhun gülselam stoperde bile oynuyor ama...

• çok kek grup çıkması lazım

0|0
    0|0
  • Fanatik Fenerliyim ama malesef türkiyede hiçbir takımın ben şuan şampiyonlar liginde fazla ilerilere gideceğeni düşünmüyorum.Avrupanın çok gerisindeyiz basit goller yiyoruz saçma goller kaçırıoruz en basidinden bursaspor 1 dakıkada 2 gol yedi yazık oldu trabzonspor gitti adı duyulmamış bi takıma elendi fenerbahçe uefaya kaldı,ama galatasarayın şöyle bir avantajı var oda FATİH TERİM avrupayı ble galatasarayı bile bi adam şüphesiz en iyi teknik trektör ama galatasaratın sol bek eksiği var çok bariz belli bu buna rağmen ligimizde en iyi oynayan takım galatasaray

AVRUPADA BAŞARILI OLMASINI İSTERİM GALATASARAYIN FAKAT ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞUAN BİZİM TAKIMLARIMIZA FAZLA BENCE

0|0
    0|0
  • 19 yıl aradan sonra sonra Manchester'a unutulmaz bir ders daha vereceğimizden eminim.Biz bu gruptan çıkarız. Herkes gönlünü ferah tutsun :))

2|0
    0|0
  • umarım başarılı olur

0|0
    0|0
  • akıl ve mantıklı olursa gs rahat çıkar...

hesabını iyi yapmalı...

zaten çok tecrübeli kadro ve teknik donanıma sahipler...

1|0
    1|0
  • Spartak Moskovanın grubu çok daha zor

0|0
    0|0
  • bundan daha kolay bi gruba düşemezdiniz çok şanslı bi takımsızın normalde manu nun ardından 2. olup çıkarsınız bi üst tura ama tabiki de temennim grup sonuncusu olmanız beter olmanız ! orda burak düştü diye penaltı vermezler

1|0
    0|2
  • İnşallah çıakrsınız da 3. olacaksınız uefaya gideceksiniz gibi his var içimde müdür

0|0
    0|0
  • kolay takım yok her maça ayrı bir ciddiyetle hazırlanmak gerekir. çıkacağını ümit ediyorum bu güce sahiptir. hedef şampiyonlar ligi kupasını türkiyeye getirmek

0|0
    0|0
  • united ın arkasından 2. olur.

0|0
    1|0
  • O gruptan çıkamıyorsa kendi aralarında grup yapsınlar. Fenerin de elenmesi isabet olmuş barça gelir burda 9-10 atar rezillik yaşamayalım Türkiye adına.

0|0
    0|0
  • m. united zorlu bir takım.

0|0
    0|0
    • zor ama biz de kolay bi rakip dğeiliz yanii onlar bizim karşımızda zorlanacaklar emin olun dundan

• cluj ngaranti braga beraberlik man utd mağlubiyet

0|0
    0|0
  • Grup 1.si olacağız

0|0
    0|1
  • GS balıktır çıkar gerçi orada Terim'in hakemleri korkutması pek bir işe yaramaz ama

1|0
    1|0
  • elını kolunu salllaayaa sallaya cıkar bu gruptan cımbombomum :D

0|0
    0|0
  • en güzel kura çekildi cimbom çıkacağına eminim hedef: şampiyonlar ligi şampiyonluğu

0|0
    0|0
  • diğer takımlarla ne olur bilmem ama şu uyuz manchester ı iki maçta da yensin de.

0|0
    0|0
  • gruptan çıksın yeter

0|0
    1|0
  • 2. olurlar.

0|0
    0|0
  • Gs büyük ihtimal gruptan 2. çıkıcak ama sonrasında barca'la ile eşleşiyor biliyormusun ?

0|0
    0|0
    • eşlessin ya bundan emin ol barca bile cıksa en fazla 2 atar bizde dahasını atamaz yanii

• Arenada en az 2 atar,nou'da leverkusen,arsenal,shaktar gibi dumur olursunuz ama..

• çıkar

0|0
    1|0
Yükleniyor...