Selülit için buz koymak?

Selülitlerim var hem de çok fazla...Hem genetik olduğundan hem de spor yapmadığım için var sanırım. Bir de kan dolaşımım zayıf belki o yuzden. Hergün selülitim olan yerlere buz koysam kızarana kadar sizce fayda eder mi?

0|0
111

En İyi Kız Görüşü

• Buz etkisizdir.. Kimden duydun ki bu saçmöa düşünceyi..? hatta tam tersi etki yapar artırır selülitleri..

Bol su içmelisin ve en azından yürüyüş yap.. Bolca bebek yağı sürüp birine masaj yaptırmak işe yarar, yağların kırılmasını sağlarsın..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Bisiklet sürmeyi dene. Hem gezmiş olursun =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yarartıcı bi çözüm demeyi çok isterdim.ama buz kandolaşımını artırmaz.tam tersi soğuk etkisi damarlarda vazokonstrüksiyon yaptığı için o bölgede dolaşımı yavaşlatır.sana tavsiyem senin bildiklerinden çok farklı olmıycak maalesef.spor yap ve dengeli beslen.yağ oranı yüksek şeyleri azaltmaya gayret et.lifli gıda ve sebze tüketimini artırmaya çalış.

0|0
    0|0
  • soğuk suyun uzun bir zaman içinde iyi gelebileceğini duydum ama bu kesin çözüm değil. spor yaparsan selülit falan kalmaz, kan dolaşımın hızlanır yağlar yakılır. sporla kurtulabilirsin özellikle de koşarak...

0|0
    0|0
  • soğuk değilde sıcak etkilidir selülit için,kahveyi zeytinyağ ile karıştırıp hergece sür sonra folyo ile sar ki sıcak olsun yarım saat sonra yıka işe yaradığını duydum.

0|0
    0|0
    • sıcak etkiliyse neden banyodan cıkmadan soguk su vurun dıyorlar pekı?

• sıcaktan sonra soğukta işe yarar çünkü ozaman kan dolaşımı artar:)ama önce sıcak

• çay-kahve-kola gibi içecekleri tüketiyorsan hayatından cıkartmalısın ve tabi ki sporda önemli. ama yapamıyorum diyorsan evde basit plates hareketlerini denemeni öneririm. ben faydasını gördüm (:

0|0
    0|0
  • bir süre sonra buz koymaya da üşeneceksin ki:)

0|0
    0|0
  • spora imkanın yoksa sıcak duştan sonra buz gibi su tut bacaklarına 5 6 dkka ..kan dolaşımını hızlandırır biraz işe yarar ..

0|0
    0|0
  • Bunu ilk defa duydum :o

0|0
    0|0
  • Selulit masajına gitsen ?Aktarlarda selulit icin sıkılastırıcı yag var onuda alabılırsın

0|0
    0|0
    • sen kullandın mı veya cevrende kullanan varmı?

• adı ne pekı

• Aktarlarda bulabılırsın selulit icin inceltici yag

• Ne bu miskinlik ?

spor yap sabahları buzla gitmez selülit.

0|0
    0|0
  • hergün kese+ sirkeyle masaj, spor, kolayı kesin bırakman gerekiyor. yaşın daha geç, sıkı çalışırsan geçerler. ileriki yaşlara bırakma. eğer doğum kontrol hapı kullanıyosan, selüliti arttırıyor söylim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...