Yabancı sınırının kalkması sonrası Türk takımları Avrupa'da ne yapar?

3 büyükler zaten çokça konuşuldu ben anadolu takımlarını soruyorum. Aynı tas aynı hamam devam mı eder iyi neticeler gelir mi?

Güncellemeler:
Arkadaşlar milli takımın durumunu veya takımların süper ligdeki durumunu sormuyorum.

Soru basit:

Anadolu takımları Türk oyuncular mı,

Yoksa yabancı oyuncularlar mı;

ŞL VE UEFA'da başarılır olur. Yabancı sınırının kalkması nasıl etkileyecek Avrupa kupalarında Anadolu takımlarını?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Türk oyunculara şans verilmeyecek alt yapı zaten yetersiz iyice kötüleşecek diye düşünüyorum sürekli yurtdışından alırız bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaten turk oyunculari eziyolardi. Simdi dahada ezicekler. Alt yapidan futbolcu almayi keserler bir takimda en az 8-9 yabanci yaparlar. Sonra turkiye milli macta niye kazanamiyo olur.

0|0
    0|0
    • zaten kazanamıyo ki bunun nedeni yabancı sınırı olmasından zaten oyuncular takımda yer buldukça kendini bir şey sanıyo adam gibi oynamıyor bak bakalım yurt dışındaki liglere adamların bütün takımı nerdeyse yabancı ama ülke takımı yinede çok iyi

• Yabanci siniri kalkti tamam takimin yarisindan cogu takım yabanci oldu oda tamam peki turk futbolcular nerde oynicak yedekte tutulucak sadece antreman yapicak maca belki ikinici yaridan sonra giricek son 30 da cogu giremicekte kendini gosteremicekler ulke disina gidemicekler sonra milli mac gelicek e zaten oynamadilar pek adam akilli sonra? Anadolu takimlari basarisi dusucek o cok beklediklerimiz giderek dusucek. O acidanda bak bne boyle dusunuyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Avrupada üst turlar daha da kolaylaşır

0|0
    0|0
Yükleniyor...