Belimi nasıl inceltebilirim yardım eder misiniz?

Ben belimi inceltmek istiyorum. Popomun kalmasını istiyorum nasıl yapabilirim evde?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik cek eriri

0|0
    0|0
    • Göbek yok inceltmek istiyorum

• Benim vücuduma göre ince ama ben daha da incelsin istiyorum bende yan da yağlar yok sıkı ve sert yanlar çünkü düşük bel kullanmıyorum yüksek bel kot kullanıyorum her zaman

• Anladim internetten veya diger sporla yogun iligilenen arkadaslar yardim eder

Erkekler Ne Diyor 14

• bölgesel incelme olmaz ama şöyle yaparsan kardiyo ve bacak-kalça çalışmaya başla yağ yakarken kalçanda sıkılaşır yani birazda büyür ama yağda yakacağın için poponda küçülme olmaz 👍

0|0
    0|0
  • Evde olmaz yani olurda ama önce bilgin olması ve birşeyler yapmış olman lazım hem vücudunun hemde bilgilerinin bir temelin olması lazım

0|0
    0|0
    • Tamam. Siz biliyorsanız verin bilgi ogreneyim

• Ama bazı bölgeler vardır ki çok fazla kilo değişimi ya da kasa yapma durumu yoktur mesela kol bileği ağırlıklı olarak kemiktir bilek çalışmak bileği guclendirsede genel olarak bilek çok sismez bel de öyle bazı insalanlarin bel kemiği kalındır bunun sporla alakası olamaz dediğim gibi tek bölgeye odaklanmak iyi değil genel spor yapmak en iyisidir melasa ben beli hem dik durmak için hemde ağırlık çalışırken sakatlanmalari en aza indirmek için yapıyorum bide futbolda beline güçlü olması daha kuvvetli olmayı sağlıyor özellikle 2 li mücadele de o yüzden tek bir yere odaklanma

• Bence de teşekkür ederim :)

• Bölgesel. zayıflama. olamz

0|0
    0|1
  • Ortasından sıkılmış diş macunu gibi mi yani?

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
  • Sopa var mı evde :)

0|0
    0|0
  • Twist yap

0|0
    0|0
    • Twist nedir?

• Yok nette

• Valla olay bu bir yuvarlak demir var dik çıkıyorsun ustune önündeki platformu tutul saga sola popo ceviriosun

• kaportacı lazım sana :D

0|0
    0|0
  • Ayva göbek en iyisi bosver 😊😊

0|0
    0|0
  • Oblik çalışma düz çalış incelirsin.

0|0
    0|0
    • l*n biri sguat dio biri twest diyor bide bilseniz kız incelcem dio adam sguat dio tek valnda twest bir işe yaramaz bilmiyonyz konuşmayım. sguat bacak için göbek bel dio kız

• Yere yat ayaklarını yukarı kaldır ve bisiklet pedalı çevirir gibi hareket et :D

0|0
    0|0
  • Twerkle tabi yapabiliyorsan bu arada kalçanın oranla normaldede beline göre fazla olması lazım

0|0
    0|0
  • Hoca git tipta care yok sana

0|0
    0|0
  • Ölçülerin?

0|0
    0|0
    • Göğüs bölgesinde 95 bel 72 popo 95

• Bunu demek için mu sordun :D bende tavsiye vereceksin sandim

• gel spor yapalım :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Yağ oranın nasıl bilmiyorum ama squat yapmalısın o zaman. Birde mekik çekmelisin.

0|0
    0|0
  • kardoyi yapıp zayıflarken squat yaparsan istediğin olur :)

0|1
    0|0
  • Boyun kaç?

0|0
    0|0
    • 1.63

• Yarayabilir sağa sola hareket olduğu için :) bakalım deniycem inşallah olur

• İnşallah canım :)

• squat yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...