Evet bayan bir anlatın bakalım...

sorumun içinde cevap var ama başka neden istiyorum.. neden bayanlar sütyenin askısını veya iç çamaşırının gözükmesini sever ?

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• kim demiş sevdiğimizi. bazen görünmesi isteyerek yapıldığı anlamına gelmez

1|1
    0|0
    • halbuse ben oyun oynamak için zannederdim :((

• benim bu konuda illaki fikrim sabit değişmesi için dogru düzgün cevap gene yokki.. biraz önce yaşadım aynısını gene omuzunu açarak durup durup bakıyor :) kendini daha fazla begeniyor ve hoşuna gidiyor işte..

• cabaların yazdıklarına göre değişir gercekten ikna kalibiyetin varmıki ?

Kızlar Ne Diyor 18

• Çünkü o lanet olasıca sütyen askısını takmadan da olmuyor insan rahat edemiyor.Doğal olarak yazın askılı badiler giyince gözüküyor.Çaprak bağlasan omuzun ağrıyor.Bazı durumlarda ise askı kıyafetle bütünleşiyorsa güzel görüntü bizi de mest ettiğinden yapıyoruz böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • asıl sizin kafanızda nasıl fantaziler var ya? göstermek istediğinden değildir o mecbur kalmıştır o gün.eğer südyen taksaydın bilirdin.öyle rahat olamıyosun. kaldı ki bütün kadınlara bunu söylemen oldukça ilginç. mesela ben burda pantalonu tamamen poposunu açacak şekilde boxer ı ortada dolaşmayı neden sever erkekler? ne kadar doğru olur? sen öyle mi geziyosun mesela? .hani yaşınızda 30-35 yaş aralığında yazıyo.siz büyüklerimizin daha geniş kapsamda düşünmesi gerekir.

0|0
    0|0
    • ben modacıyım aşama kadar bayanlarla ugraşırken bayan parfümüyle eve gidiyor arabam bayan parfümü kokuyor üstüme sindiğinden.. ben cogu bayanda bunu hissediyorum kişiye özel demedim lakin erkeklerin boxer lerini göstermesi kendi terbiyesizliği derim cekilirim kenara.. cok geniş düşündüğümden böyle sordum zaten neden sadece ?

• ama ben iç çamaşır modacısı değilim maalesef ama oldugundab eminim böyle şeylerin..

• valla ben hiç göremedim :) varsa da burlarda satılmıyo sanırım

• aslında sevmiyorum öyle denk gelıyor sadece ...

0|0
    0|0
  • ne yani özgür olmak varken neden gizlesinlerki..

0|0
    0|0
    • mantıklı..

• Dilerim tanrıdan ki

Sana açık kucaklar

Bir daha kapanmadan

Kara toprakla dolsun

Kan tükürsün adını

Bensiz anan dudaklar

Sana benim gözümle

Bakan gözler kör olsun

• bu özgürlük ne demek ?

• memeli yaradılmışız,ve onları ömür boyu taşır iken sütyen askılarından destek alıyoruz hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Takmak zorundasın ve yazın açık giyindiğinden sen ne kadar kapatırsan kapat gözükür.

Ona bir şey demem.

Bilerek rengarenk takanlar, incikli boncuklu yok dantelli... İnsanların gözüne gözüne sokanlar var.

Hah işte onlar!

İğrenç.

0|0
    0|0
  • Ben sevmem başka birininkini görüncede rahatsız olurum bazıları kendini öyle seksi hissediyor ama o insanlar daha çok teşhirci gibi geliyor

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim şey. Sütyen askısı görünüyorsa yanlışlıktan yani istediğimizden değil. Pantolonlardan vs belli olan iç çamaşırları da kişinin dikkatsizliğindendir. Halbuki iz bırakmayan iç çamaşırları var.

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum şahsen

0|0
    0|0
  • seksapalite katmak isteyenler yapabilir fakat bayanların BAZILARI bu tür girişimlerde bulunur. bana uygunsuz kıyafet seçimini çağrıştırır.

0|0
    0|0
  • kimse seviyo bilmiyorum ama ben sevmem sahsen.

0|0
    0|0
  • sevmiyoruzda bazen olabiliyo sonuçta onla yaşıyorsun her aldığın giydiğin şeyi ayarlayamıyosun

0|0
    0|0
  • Heleki ipleri nalyon ise

0|1
    0|0
  • he.

0|0
    0|0
  • siz erkeklere ne yapsak fantazi oluyor..

0|0
    0|0
  • baktiginda tahrik oldugunu soleme lfn..

0|0
    0|0
  • saçma.

0|0
    0|0
  • bazıları özensizdir, iç çamaşırı izini ya da bizzat kendisini gözükmesini umursamaz. bazıları da çekici olduğunu zanneder ama ucuz olur. ben sevmem çok utanç verici bir durum. kışın zaten kalın giyindiğimiz için hiçbirşey belli olmuyor ama yazın izsiz çamaşırlar var onları giyiyorum ince dar şeylerin altında belli olmuyor. normalinden biraz pahalı ama olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şefaf sütyen askısı bu sorunu çözüyor. ( TPU cilde tost maddeden) Caponya'da şefaf etek moda. Bi yerde de cıbıl cıbıl boyatıyorlar sankine forma, sankin ceket, sanki üserinde bişey varmış kibi. Ama yok kiiii. :)

Biz ne zaman bodi peintink görcez be yav. (body painting) he ?

0|0
    0|0
  • belki istemeden görünüyordur buda olabilir..ama şahsen isteyerek yapıyorlarsa demekki heyecan arıyorlar

0|0
    0|0
  • Genelde sevmezler hatta straplez giyilince şeffaf askı kullanırdı eski kız arkadaşım.

1|0
    0|0
  • 10 kizdan 6si teshircidir o yuzden

0|0
    0|0
  • Erkekler sever diye

0|0
    0|0
  • kafanı yoracak başka şeyler bul bence

0|0
    0|0
  • hacı şu soruyu güncellermisin sütyen kullanmak ne işe yarıyor

0|0
    0|0
  • sütyen askısını tutup çekerek, bırakmamız için.

soulJr yaş: 13

0|0
    1|0
    • 13 yaş grubu souller çok sinir bozucu :(( halbuki acı veriyor o hareket ama anlamıyorlar(dı) :(

• taş sapan sistemiyle sırta geldiğinde inan daha az acır :((

• bence çabamız boşa çıkar. ama haklı olduğu taraflar olabilir tüm hemcinslerimi savunamam. genelleme yapılacak bir çoğunluk değillerdir yine de.

Yükleniyor...