Doğru mu yaptım yanlış mı yaptım bilmiyorum...

3 haftalık bi ilişkim oldu çok mutluyduk beni çok kıskanıyordu gece dışarı çıktığım için bende onu pek takmıyodum her seferinde izin alıyordum sonra bu kızlarla gereğinden çok yakın arkadaş oldu eski sevgilileriyle falan takılmaya başladı sorduğumda arkadaşlarım diyodu arkadaşlarım ayrılmam için çok ısrar etti bende ayrılmak istediğimi söyledim şok oldu ama peki dedi zaten iyi bi ikili olmadık dedi ertesi gün beni arkadaşlarına arattırdı ayrılalı 4 gün oldu hiç konuşmadık sizce doğru mu yaptım yanlış mı bilmiyorum geri döner mi onu da bilmiyorum

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde bir problemam var yav, ben da birini sevdim ema sürekli ve sık sık başka erkeklerla birlikte farklı tecrübeler yaşıyordu be ya. Mesela merdiveni tutarak ampül taktırmak gibi baktım olmuyor gençlik işte bu erkekleri buldum aga meğer epsi aynı dertten müzdarip olmuş be yav. Karar verdik kizi davet etcez hep birlikte yapcez diye, sonra akşam açtık bir Tekirdağ fon dip yaptık oooooh ne ala, heeepimiz ampül takıyoz sonra telefon çaaaldı be yaa kendimize geldik. Meğer o kızı davet etmemişız aaaa. Olsun sonuçta ampülü biyere takmaktı amaç yaptık. Tecrübe işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• doğru bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsanların lafını dinlememen gerekirdi.3 haftada birini tanıyamazsın , o da senin üzerine gelmemeli , kıskandırmak için o kadar çabalamamalıydı belki ama bir söz var.Sevdiğini bırakmalısın.Eğer dönerse , senindir.Ama dönmezse hiç senin olmamıştır. :')

0|0
    0|0
  • ayrılmakla doğru yapmışsın..

0|0
    0|0
  • eski sevgilileriyle takılan adamdan halt olmaz

0|0
    0|0
  • doğru yapmışsın ve kesin sana geri dönecek sakın affetme yoksa kendini bi daha kandırırsınn

0|0
    0|0
  • vay mal.. afedersn ama insanların lafına gitcek kadar aklın yok mu? gece dısarı cıkmakta bana uygn dgl degsk brymssn

1|0
    0|0
Yükleniyor...