Bodyciler ve boksörler gereksiz değil mi?

Bodyciler ve boksörler gereksizdir... İşşiz insan grubudur...

sizce?

Güncellemeler:
SADECE BODYCİ VE BOKSÖRLER DEĞİL DİĞER SPORCULAR DA GEREKSİZ, AKILSIZ VE BOŞ BELEŞ İNSANLARDIR!
BİLİYODUM HİÇBİR CEVAP GELMEYECEĞİNİ ÇÜNKÜ BODYCİLERDE BOKSÖRLERDE BUNA CEVAP VEREMEYECEK KADAR AKILSIZ!

1|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bodyciyim ve bu işten parami kazaniyorum söylermisin bana nesi gereksiz bunun? Saygisiz insan! Bir sürü TR şampiyonumuz var BODY'de ve BOKS'da. Sen kim oluyorsun da böyle edepsiz şekilde yorumlar yapabiliyorsun? Kimsin sen? Buraya girip böyle saçma birşey yazacak kadar saçma bir insansin bence. Bu ülkeye ne katkin var gereksiz solunum dişinda? Ülkeni temsil eden sporculara saygisi olmayan bir soysuzun bu memlekette yeri yoktur. Ayrica keşke karşimda olsan da işsiz dediğin bodyci sana gösterse kim işsiz kim gereksiz.. Neyse.. Bu soruyu kimse şikayet etmesin kaldirilmasin bu yazdiklarimi okuyup okuyup kahrolsun.. Peace!

1|1
    0|0
    • helal olsun kardeşim spora saygı! eyvallah

• Yukarida ki hakaretler neden peki?

• amacım; insanların sporculara hakaret eden bir kişiye karşı tepkilerini ölçmekti..

Ve adamla it dalaşına girdi bazıları af edersin. :)) en mantıklı cevap da senden geldi

Kızlar Ne Diyor 3

• o kendi isteğiyle yapıyor bence

0|0
    0|0
  • böksörler badiciler naptınız şu çocuğu :D

0|0
    0|0
    • Tuyler Durdeni arasam bitirecek bunları haberleri yok :)

• Bodyciler ve boksörler sana bişe yapmış anlaşılan :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 5 yildir vucut gelistimre yapiyorum amerikada okudum 2 universite bitirdim ve yasiyorum simdi senin ne demek istedigini anladim turkiyede spor yapan insan bu isten para kazandigi icin yapiyo baska is yapipta spor u duzenli yapan insan sayisi cok az senin gordugun o tipler spor hocaligi falan yapiyordur tek hayati spordur o yuzden cogu bos belestir burada haklisin zaten turkiyeye gelince gordugum su ki 5 kisiden 3 u milli boksor zaten anasini satayim... turkiyede spor kulturu yok o yuzden bu is ile ilgilenen adamlar para kazanmak icin yapiyo ve cogu salak dedigin gibi cunku baska is bilmiyorlar ama benim gibi ya da bazi tanidigim insanlari bu ise sokmamak lazim

0|0
    0|0
    • AYNEN HELAL OLSUN ABİ :))

MÜTHİŞ KONUŞMUŞSUN :)

• Trollüğü bu kadar meslek haline getirmene gerek yokmuş aslında. Kuyuya taşı atmışsın, akıllıların çıkarmasını bekliyosun. Ya zamanında bench'in altında kaldın ya da suratına sağlam bir uppercut yedin. Başka açıklaması yok :)

0|0
    0|0
    • hahahahah :))))

yapamayacağım benchin altına girmem, ezilirim yalan yok :)) ama emin ol bodyciler kadar kuvvetliyimdir. Boksörden yumruk falan yemedim, sadece boksu mantıklı görmüyorum en fazla 1 yıl yapılabilecek bir spor :)
      Bodyci kim be kral gibi basketçi var karşında

• Prof degilim ama işsiz sözün yanlıs. Bizim şirketin icinde var spor salonu haftada 3filan inerim salona iyi oluyo bence guzel birsey abartilmadigi sürece.

0|0
    0|0
  • Lisansli boxorum ayni zamanda body yapiyorum kondisyon amacli yazmadan once inanman icin: www.facebook.com/xmusagulx

Spor yaparak sana bunca stres yaptiran sporculara hakaret ettiren negatif enerjiden kurtuluyorsun, sağlığına kavusuyorsun, mantikli dusunuyorsun, box yaparak ozguvenini artiriyosun millettrn korkup gizli kullaniciyla cakallik yapmiyosun. Ben hem hastanede calisan hem bilgisayar ve yazilim mihendisligi okuyan biri olmama ramen bu yogun tempo icine sporu skistrabliyosam sen hakaret edesin diye değil

0|0
    0|1
    • Tamam kardeş helal olsun başarılarının devamını dilerim

• sadece boksa sıcak bakmıyorum o kadar

• Senin sicak bakmiyo olman gereksiz oldugunu gostermezki kardesim bu sporun degil mi? Bende baskete sicak bakmayabilirim ama basketciler akilsizdir demeye hakkim yok

• böyle aptalca bir soruyu spordan anlamayan gerizekalı biri sorduğu için kimse sallamadı tahminimce :) bunu yazan kişide tahminimce 100 kilo çirkin özgüveni olmayan millete b*k atan mahmutlardan kesin.

0|0
    0|0
    • yok kardeşim ben aslında spora laf etmiyorum çünkü bende sporcuyum..

sadece insanların bir spor uğruna bu kadar çok saçmalamasına saşırıyorum!!

5 yıl basketbol yaptım amatör lig ve pro ligte... istediğin boksörü gönder yanıma bak ben kefilim boksör bana kroşe vurmadan topu eline 1 kez bile alamayacak! Güç ile kontrolü karıştırıyor millet

bodycide gönderebilirsin fark etmez oda topu eline 1 kez bile alamayacak adeta dans edecek ama yanıma bile yanaşamayacak.. dövüş desen boksörün eyvallah sanşı var ama bodycinin pek parlak durumu yok..

Herhangi bir kaçma durumu olsa, bir aslan veya kaplan saldırısı olsa bodycinin kaçması da kolay olmaz. çünkü o kadar dolgun bacaklarla hızlı koşmanın mümkün olduğunu düşünmüyorum. Öyle ki hızlı koşsa bile 100+ kg vücudunu çok kısa bir mesafe sonra taşıyamacak duruma gelecektir. Veya bir bodycinin sokak dövüşçüsü karşısında sanşı yoktur.

• işte branş farkı. badyci kadar ağırlık kaldıramazsın. boksör kadar dayanıklı ve sağlam yumruk atamazsın. her spora saygı göstermek zorundayız :) sonuçta bu branştada ülkemizi temsil eden başarılı sporcularımız var.

• aynen... ama yine basketbol oyuncusunu söylemeyi unuttunuz.. hep boksörler ve bodyciler, doğru onlar gibi ağırlık kaldıramam boksör gibi de vuramam.. ama onlarla basketbol maçına çıksam, çok sağlam boksörde olsalar, ronnie coleman gibi bodyci de olsalar topu korumayı başarırım. bu kadar diyim yani daha ne diyim

• aslan saldırısından sen kacabılecegınımı dusunuyorsun?
    :D ya yuru gıt be

0|0
    0|0
    • hahaha kardeşim ben kaçabilirim mi dedim :)))

kaçamam elbette ama o 100+ kg bodyci aslanı tutup fırlatamaz emin ol :) 250 kg güçlü avcı

• Bence senin bu konuyu açmandaki sebep ne body ne de boks yapacak kapasitede olmaman. bir bodyci olarak bize ettiğin laftan dolayı söylüyorum bunu :D

0|0
    0|0
    • bende bodyci olmaya karar verdim. umarım motive olup devam edebilirim. boks sevmiyorum ama bir gün sevebilirim ne derler bilirsin; EN BÜYÜK UYUŞTURUCU UMUTTUR

• neden gereksizmiş insanlar başarılı oldukları bir spora devam ederler sağlıklı yaşarlar senin gibi evde k. ç büyültmezler şimdi al sorunuda sifiktir gifit...

0|0
    0|0
  • Cevap veremeyecek kadar akılsız değiliz sadece saçma sapan konuşuyorsun canını yaktı body buildingci ve boksör birisi sanırım :)

Ama neden böyle düşündüğünü merak ettim cidden.

0|0
    0|0
    • Bak daha önce 5 yıl kadar basketbol oynadım amatör ve profosyonel ligte.. Çoğu mevkiide de oynadım hepsinde başarılıyımdır, daha çok uzun forvet üzerinde başarılıyım.. Benim vücudum bodycilerin vücudu gibi değil. Ama emin ol basketbolu bıraksam bile bir bodycinin benimle omuz omuza mücadele şansı çok düşük.. İstediği kadar güçlü olsun ne fark eder ki? Kontrol çok farklı bir şey...
      Bu arada göbekli biri falan değilim ben onu öylesine yazmıştım. 65 kiloyum zayıf biriyim yani.. Boyum da 1,83 ama sana şu kadar söyleyeyim: bana 60-70 kg civarında istediğin bodyciyi getir yerden toplarsın. Ben ellerimi tahtalara vurarak hücrelerimi öldürdüm. Gayrimeşru dövüşçü sayılırım bir nevi (gerçi uzun süre yapmadım bu dövüşleri ama mutlaka altın değerinde teknikler kaptığımı düşünüyorum) bendeki el kimsede yok.. Ve sonuçta kaslı, çelik gibi kollarınızda olsa, şişik göğüsleriniz, çok kuvvetli bacaklarınız da olsa yılların bodycisi de olsanız çene ucu kemiğinize gelen çok sert bir yumruk nakavt eder.

• Herkesi bir tutmamayı öğrenmen gerekiyor salı günleri yaklaşık 1,5 2 saat cardiyo çalışıyorum yeterince sokak kavgasındada bulundum kasım fiziğimde yerinde emin ol hayatı kavgayla geçmiş birisinden hızlı koşabilirim ve daha dayanıklıyım ;)

• he öyle diyorsan eyvallah sorun yok bende öyle olmaya çalışıyorum ama body ve boks ile değil daha farklı çalışma prensipleri uyguluyorum.. altyapım zaten var..

Benim arkadaş 3 yıl vücut geliştirme yaptı askerliğini komondo olmak istitordu ve orda mülakatta adamlar ona ''bize kaslarını şişirmiş güçlü adamlar lazım değil, gerçekten dayanıklı, güçlü ve çevik adamlar lazım'' denmiştir.

• Ilgi cekmeye mi calisiyon * anlatsana 24 saatin nasil geciyo

0|0
    0|0
    • yok ilgi çekmeye falan çalışmıyorum... sadece gereksiz yere acı çeken aptallların birşeyler elde etmek için kıçınıı yırttığını oturduğum yerden göbeğim ve önümde cipsler izliyorum

HAHAHAHAHAHAHAHA

• Acı çeken aptallar?

Sözlerine katılmıyorum en azından Fitness ve BodyBuilding için bunlar geçersiz hafif çalışma programlarıyla başlıyor kasların geliştirdikçe kaslarına uygun ağırlıklar kaldırıyorsun ve bu seni inan hiç zorlamıyor bile acı çekmek gibi bir şey söz konusu değil aksine eğleniyorum ben fitness yaparken sürekli salonda müzik çalıyor oynayarak dans ederek fitness yapmak hiçde acı verici değil.

Son olarak cips yemeye devam et sen oturduğun yerde burada böyle konuşup insanlara gülmeyede devam et ama unutma günün sonunda paramparça bir vücuda sahip olanlar biz olacağız ayrıca o acı çekiyor dediğin insanların kaldırdığı kızların haddi hesabı yok sen gülmeye devam et günün sonunda eline hiç bir şey geçmeyecek koca bir göbek dışında.

• eyvallah sen zevk alıyosan sorun yok aga burada kişiye hakeret yok :((

güzeldir vücut yapmak sabır ister emek ister ama çok güzel sonuçlar verir.

• Sacmalamis

0|0
    0|0
  • sıkıyorsa bodycının boksorun yüzüne söylesene :D

0|0
    0|0
  • Bu kesin yumruk yemiş hacı
    estetik nargozundan seslenio

0|0
    0|0
  • Heralde canını yakmışlar

0|0