Adamın biri aldatıyor ve eşinden saklıyor...

adamın biri aldatıyo fakat bu durumu gizli yaşayarak eşinden saklıyo ama eşide bunu hal hareket konuşmalarından araya mesafe koymasından anlıyo diyelim kadının aldatması bu adamı mübahmidir değilmidir merak ettim

Güncellemeler:
aldatıca demedımkı aldatırsa mubahmıdır dedım cevaplar ıyı ALLAH havale en guzelı. bılgısayarda p*rno buldum kayıtlanmıs sınırlerım cok boz

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aslinda her zaman yaptigim sey karsimdaki insan her ne sifatta olursa olsun yaptigi hatayi anlatabilmek icin kisas-a kisas yapmaktir. Bu sayede hissettiklerimi cok iyi aktarabilirim. Bende evlilik icin hazirlandigim esnada aldatildigimi ogrendim. Tam anlamiyle ayrilmadan once bir yol izledim. Ama kesinlikle "Aldatmak" gibi hain birsey yapmadim. Ihanet edenlere serefsiz diye bir sifat takarken o serefsizligin icine dusmedim. Aslinda aldatan kendini aldatmisti. Beni silip tercih ettigi adamin kalitesini gozunun onune serdikten sonra sessizce sehri terk ettim. Sakin ola onun dustugu hataya dusup kendi kisiliginden kaybetme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adam seviyesizlik yapmış, kadın da o seviyeye inmemeli. Hatta bende olmayıp başka kadınlarda olan ne, kocam beni neden aldatıyor diye bir düşünmeli.

0|0
    0|0
  • Günah işlemenin mübahı olur mu hiç ! Ya adamı bir şekilde yola soksun ya da ayrılsın. Öyle şerefsizlik mi olur be ! Bekara dahi her ne kadar kızsam da neyse de bir de evli adamın yapması varya . . .

2|0
    0|0
  • senn sen ol yapma senın gözunde aldatan neyse onun gıbı olma kımse aferın sana demez kı sende pısman olursun bence.

0|0
    0|0
  • kocanın cinsel yoldan seni aldatmasından korkma ... gene gözde olan sen yanına dönülecek olan sen ... ama kocan aşk yaşıyorsa... senin aldatıp aldatmaman zaten umrunda olmayacaktır..

sen şimdi söle bakalım cinsel mi aldatışş

aşk mı ?

0|0
    0|0
    • ikiside olabılır nebılım aldatsam senı nıye cekım dıyo ama bı buzdolabı anlamıyorum cok uzak cok soguk ne var ne yok arkadasları bayanlarla ıs geregı gorusuyorum dıyo fakat ınanmıyorum inanmak ıstemıyorum

• soğukluk varsa biraz oluruna bırak.. sende keyfine bence... erkeğin eşine soğuk olması kötü bi durum sinyalidir.. sen hayatına bak sanırım en uygunu

• selam tatlım öncelikle ilşkideki karıkoca ilşkisi durgunsa kadın isteksisise erkek mec burdur kadın istekli erkekde yoksa nolca sonuçu haramdır mec buriyettendir olması gerekiyor gizlilikle yapılması gerekiyor mübah deyildir her ikisi içinde günah ve haramdır .mecbur kalındıgı için yapılması gereken yoldur baybayy

0|0
    0|0
  • Açık söylemek gerekirse, erkek aldatırsa elinin kiri olur unutulur, ama kadın aldatırsa O... diye anılır dillere destan olur, bu durumda bence otur oturduğun yerde ve havale deceğin yerlere havale et, o bi b*k yemiş sende yeme...

1|0
    1|0
  • onun seviyesine inmek istiyorsan aldat...

0|0
    0|0
  • çok derin mevzu bunu aslında aldatan kocaya sormak gerek... başka bır kadını ornek vererek tabiki

0|0
    0|0
  • kocan aldatıyor seni geçmiş olsun garibim.

0|0
    0|0
    • sagol super moral verdın içime su serptın ben napım sımdı yaaa kafayı yıcem zaten

• mübahdır aldat benle :)

0|0
    0|1
  • Günah ama rahatlayacakssa mübah

0|0
    1|1
  • Kadının aldatması adamın seviyesine inmesidir, gereksizdir, kadına yakışmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• he mübah git aldat şimdi.

0|0
    0|0
    • buldukta aldatması kaldı ben ona nasıl karsılık verıcem soguk davranıyorum

• bulsan yapcan yani:D

• vicdanın rahat olacak mı? sadecde egonu tatmin edeceksin ama sonralarda niye yaptım diye için içini yiyecek, kendine yakıştırdığına inanmıyorum,düşüncesi bile iğrenç..Allah a havale et,bas tekmeyi de kıçına ne hali varsa görsün...

0|0
    0|0
  • her koyun kendi bacagindan asilir o yapti diye senin yapman gerekmez

0|0
    0|0
    • napıcam bunu engellemek ıcın onune gecıp soru sordurmuyo bıle

• p*rno izleyerek mi aldattigini dusunuyorsun yapma biz sevdicegimle beraber izliyoruz :)

0|0
    0|0
    • nefret ederım ben hem bana oyle bısey hıcbı zamanda sormadı

• nefret etmeyi birak sevmesende mutlu olmak istiyorsan aldatmasini istemiyorsan sen teklif et beraber izleyelim de bir kere izle bakalim bak nasil davranisi degisecek

Yükleniyor...