Adetim 3 gün sürüyor normal mi?

Birinci gün çok az geliyor ikinci gün günde 2 ped değiştirecek kadar 3.gün kanama bitiyor 4. gün kahverengi pıhtılar düşüyor. Normal mi arkadaşlar?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Şuraya bak, artık erkekler cevaplar oldu bayan sorularını.. Sanki regl olan onlar :)))

3. gün normal sayın gizli kullanıcı.. Gelişim süreci de gayet normal.. Benim de 3 gündür ve 4. gün yıkanırım.. Yıllardır hiç sekmez..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Her ay düzenli oluyor mu peki?

1|0
    0|0
  • ben ortalamasını söyledim benim eşim 7-8 gün sürüyor.. bazen herhangi bir ilaç kullandındada

adet görme süresi uzayıp veya kısala biliyor.. nerden biliyorsun belki dersin? eşimden biliyorum..

hatta o pıhtı düşüyo dediğin iltahapta olabilir. tabi bunlar hep olabilir ihtimaller.. şudur kimse diyemez doktorun haricinde... eskiden adetin normalmiydi. kaç gün sürüyordu?

1|0
    0|0
    • İlk adet gördüğümde 12 yaşındaydım 6 gün sürdü 2 yıl boyunca sonra 3 gün olarak düzene girdi iltihap yok

• seninki vallah iyiymiş.. 3 günde biti veriyor.. :)

• adetin nomal değil zira ortalama 7 gün olması lazım bazı bayanlar seninki gibi kısa görüyorlar doktora görünmedinmi?

1|0
    0|0
    • Adet 3 ila 10 gün arası sürüyor diye biliyorum. Doktora göründüm hem yurt dışında hem burada. Yurt dışında ki bana gülerek her kadın senin gibi olmak ister dedi bura da ki ise "normal hamile kalmamaktan korkma tüplerinle alakalı" dedi. Ama kanama süreci bana hala anormal geliyor bilen arkadaşlardan öğrenmek istedim belki yararı dokunur diye.

• heheh bayanlardan çok erkekler cevap vermiş hihihihihhi:)

0|0
    0|0
  • Profaz-Metafaz-Telofaz

0|0
    0|0
  • sen bir doktora görün

0|0
    0|0
  • Çok az kansızlık olabilir

0|0
    0|0
  • ya bunları buralara yazmasanızda midemiz bulanmasa

0|0
    1|0
    • Miden neden bulanıyor arkadaşım? Okuma sende. Allah Allah

• Bende ulu orta pıhtılarımı atmıyorum hay allahım.

• burası ne oluyo, evin içimi?

Kızlar Ne Diyor 1

• sanmıyorum problem oldugunu her insanın farklıdır ama kafana takıldıysa bi doktora gorun için rahat etsın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...