En büyük itirafınız nedir?

Alışveriş yaptınız parasını ödemedenmi çıktınız. - aslında siz korkak birimisiniz - partnerinizi sevmiyorsunuz ama bellimi etmiyorsunuz - arkadaşınızın düğününde çaktırmadan 5 TL mi taktınız - o asansörde ossuran sizmiydiniz yoksa? Hadi sizin itirafınız nedir?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• nefret ettiğim bi komsu bize cay içmeye geldi hiç azetmiyordum o kadını sürekli gözü üstümdeydi rahatsız ediyordu bakışları ogluna istiyordu ama hiç yüz vemeyince hep bana evde kalmıs demeye basladı herneyse bende cayını koydum sonra içine bi güzel tükürdüm o cayı ona verdim o da içti lanet karı

0|0
    0|0
    • ya resmin var korkmuyonmu bu kadından :) gerçekten yaptınmı bu dediğini? Yaptıysan helal olsun valla ;)

• o bana herkesn içine kız evde kalmıs daha evlenmiyomu diyo ama yaa onun yaptıgı çok mu etik o yüzden yaptım yoksa kolay kolay yapabilecem bişi değil ne kadar sinirlendiğimi sen düşün:(

• Ya o çirkin dese sen çirkinmi oldun yani, gözlerin gördüğünü dil yalanlasa ne olacak sanki, evde kalmışsın kalmamışsın milletemi düşmüş tasası, bırakta g*tlerine yaksınlar kınaları otursunlar, sen bak mutluluğuna boşver, kimsenin çayınada tükürme ayıp ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• staj yaparken dahiliyede hastaların dosyaları var harf ve isme göre sıralı. her hasta geldğinde o dosyaları buluyorz öyle doktora görünüyorlar.onları düzmekten bıkmıştm hergün çok yorucuydu stajm bittiği gün yine düzüyordum bende hepsini birbirine karıştım isimleri harfleri hepsini iç içe kattım bnden sonra onları düzmekle uğraşsınlar die :)

0|0
    0|0
  • Kardeşim benden borç para almıştı baya bi zaman geçti 7 sene kadar borcuda o zamanın 2 altın parası ediyordu yarım yarım ödememişti parayı 1 sene geçti sünnet düğünü vardı paraları toplarken indirdim 2 altını cebime .. Sonra itiraf ettim tabi :))

0|0
    0|0
    • kardeş kardeşe güvenemeyecek wallahi:)

• Güvensizlik söz konusu değil hatta söylediğimd hepimiz gülmüştük :) yaptıgım hırsızlık değil ki hakkım olanı aldım..

• Ailesini çok sevdiğimi söylüyorum ama hiç birini sevmiyorum hepsi iğrenç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim geceleri bazen çikolata krizine giriyor. Dolapta bir kavanoz nutella hazırda durur hep. 1 haftadır diyet yapıyordu ve çikolata yememişti o akşam krizi tuttu fakat dolaptaki nutella kavanozu boştu. İtiraf ediyorum krize gireceğini bile bile ben bitirdim nutellayı. Pişman değilim.

0|0
    0|0
  • 5 tl muhabbeti dogru taktim

0|0
    0|0
Yükleniyor...