Yarın boksa başlıyorum ilerde müsabakalara çıkayım mı?

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Yarın inşallah boksa başlıyorum bana sordular müsabakalara girecek misin ilerde diye tabikide dedim. Fakat sonradan düşündümde doğrusu pek emin değilim profosyonel abilerim yıldızları sayarsın burnun kırılır falan fistan korkuttular iyice beni ben boksu sadece antreman spor ve kendimi savunmayı öğrenmek için mi yapayım yoksa iyice ilerletip lisans çıkartıp maçlarada çıkayım mı?

Güncellemeler:
daha fazlsı?
günaydın

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim başla en az 6-7 ay git bir kaç teknık falan öğren baktın bu sporu çok sevdin yukselmek istiyorsun sana lisans çıkartıp maçlara sokarlar ordanda yukselebilirsen yukselırsın ya da yok bana göre degil dersen spor yapmış olursun saglıklı yasam ilerde kendin karar verirsin şimdiden düşünme sporunu yap yeter :)

0|0
    0|0
    • Aynen düzenli gitmek istiyorum bırakmayada niyetim yok hırs yaptım tabi ilk antremandan sonra tövbe etmessem gitcem yani :)

• 7 ay faydasını görmüşsündür :)

• Tabıkıde 2 ay gitsen bile farkediyor da gönül isterki devamlı yapmak kendini savumayı öğreniyorsun ve 2 saat boyunca at gibi terliyorsun :D spor saglık

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendine guveniyorsan katil

0|0
    0|0
  • Kendini savunma amaçli yap dostum.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama öğrendiklerimi uygulayabilmek için yapmam şart zannedersem profosyonel boks macı yapmıyorum zaten pek bir hasar olmaz

• Boks biraz daha feragat gerektiren bir spor, çünkü özellikle yüzüne darbe alacağın için 2 kere düşünmek gerek.

0|0
    0|0
  • bu soruyu soruyorsan zaten çıkamazsın maçlara... kendini savunma amaçlı yapmaya bakkk

0|0
    0|0
  • çok darbe yersin

0|0
    0|0
  • Bu soruyu soruyorsan zaten cıkamazsın maçlara. :) boş ver. İlerisi dusunme akksına bırak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...