Apartmanda koşu bandı kullanmam alt komşuyu rahatsız eder mi?

hiç koşu bandını kullanmadım.. nedir ne değildir bilmiyorum.. size sorayım dedim. Mesela apartmandasınız ve koşu bandınız var ve siz koşu bandınızda yürüyor veya koşuyorsunuz o zaman alt komşuyu rahatsız eden bir durum olurmu? koşu bandının üzerinde koşarken koşu bandı altkatı rahatsız edermi?

Güncellemeler:
Anlaşıldı arkadaşlar... Demekki neymiş koşu bandı ses çıkartıyormuş :) Hepinize Teşekkürler

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Öyle bir sikintin olmaz benimde vardi ama Sikinti cok yer kapliyor varmi okadar müsaid yerin.

0|1
    1|0
    • Kapa çeneni aptal saptal şey! sikintin olmaz efendim çok yer kaplıyor falan.. ı harfm yok deme inanmam pis sapık!

• Nee Ich hab in Gymnasium gelernt. :)

• Ok das ist schön für dich was möchtest du Studierren ?

Ich habe Deutsch auf der Stra�e gelernt hehe

• Tap tap koşacak halin yok. Rahatsız etmez

0|0
    0|0
  • Yürüş yapacaksan sorun olmaz zaten koşu bandında koşmak doğru çalışma biçimi değildir hızlı tempoda yüremek lazımdır ki basen ve baldırlar incelsin sıkılaşsın altına da yinede seni emecek minderlerden alınıp serilmesini tavsiye ederim ama evde koşacam diyorsan ev müstakil değilse kesinlikle almayın derim

0|0
    0|0
  • aletin kalitelisine de bağlı apartmanın yalıtımınada bağlı ama bi elektrik süpürgesi kadar ses çıkaranını hiç görmedim ve normal yürüme/koşmadan cok daha verimli nedeni ise tempoyu düşürüp yavaşlayamaman, hep aynı tempoyu koruman yoksa öpersin yeri :D

0|0
    0|0
  • eğer dışarda koşmaya vakit ayıramıyorsan evde koşu bandı fikri güzel.kullanan yakınlarım var ve komşuları şikayette bulunmuyor.

0|0
    0|0
  • Ben kullandım bir dönem. Ancak alt katta ablam oturduğu için problem olmuyordu. Ama alt kata duyulabilecek kadar bir ses gidiyordu. Hatta bir keresinde ben alta geçtim ablam koştu gerçekten de ses geliyordu. Alt komşun anlayışlı biriyse ve sende abartmadan koşarsan eğer bu sorunu halledebilirsin.

0|0
    0|0
  • ses çıkartır

0|0
    0|0
  • kullanmamanı tavsiye ederim bence dışarıya çık dışarıda koş kapalı bir ortamda koşu bandının kullanılmasını doğru dulmuyorum...

0|0
    0|0
  • Tabii ki bizim üst katta vardı patır patır ses geliyordu. Allahtan taşındılar :)

0|0
    0|0
  • Bizimn üst komşununki ses çıkartıyor valla

0|0
    0|0
  • sesli olar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Koşu bantlşarının sesleri genllikle apartman dairelerinde aşağıya olduğu gibi geçer.Ancak bunun için evinize alacağınız koşu bantlarının altına özel üretim minderler oluyor.Koşu bandı minderi diye geçiyor.Koşu bandı minderi sayesinde %40-%60 aşağıya giden sesi engelliyebiliyorsunuz.Size önerebileceğim sessiz bir cihaz olan voit epic modelini önerebilirim.Hem çok sesi çıkar hemde alacağınız koşu bandı minderi sayesinde ses seviyesini minimuma indirebilirsiniz.

Voit Epic Koşu bandını alttaki linkten inceleyebilirsiniz.

sportifsepetim.com/?urun-986-Voit-Epic-Beyaz-Kosu-Bandi---5-Yil-Motor-Garantili---Kargo-ve-Kurulum-Ucretsiz---Dynamic-R80-Kondisyon-Bisikleti-HEDiYE.html

Koşu bandı minderini alttaki linkten inceleyebilirsiniz.

sportifsepetim.com/?urun-1058-Voit-Kosu-Bandi-Minderi--73x170-Cm-.html

0|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla koşu bandı sıfır sesle çalışmıyor, çalışanı çıktıysa bilemiyorum hal böyleyken yüksek ihtimal komşunuz rahatsız olabilir, hem onun sesi hem de sizin adımlarınız duyulacaktır..

0|0
    0|0
  • asansör kullanmayı brakıcaksın heryerde ve evde sadece merdiven senin ilacın beleş koşu bandı işteee :))) hiç farkında olmadan kilo verirsin

0|0
    0|0
    • ciddenmi? sen hiç merdiven yürüyerek kilo verdinmi?

• 2 saat yürücem bundan sonra :) 1 ay sonra iğne gibi olmazsam bende neyim ... Teşekkür ederim arkadaşım hayat kurtardın

• bir şey değil ablacım benm :))) her zaman yardımcı oluruz ama çokta yorma kendini kalbi felaket yoruyor merdiven çıkmak hızını düşürüyor aşırıya kaçma

• eder mutlaka sen koştukça ayak sesleri gidebilir bi de komşu arızaysa al başına belayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...