Epilasyon hakkında bildikleriniz neler?

ortalama kaç para veririm yüzüm için?memnun kaldı mı yaptıranlar yani mesela yüzüme uygulamak istiyorum birdaha tüyler çıkmaz değil mi? başarısız olanlar var çünkü. en önemlisi iğneli epilasyon çok acılı mı ya? iğnesiz olanlarda başarılı mı lazerle? çok sordum ama neyse benden kızlara hadi bakalımm :D

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bende yuz için merak ediyorum.cevabı alınca guncelleme yaparmısın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kızların özellikle favori kısımlarına yaptırmaları gerek bence sakal gibi duruyor abi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben yaptırmadım ama arastırmalarıma gore cevap vereyim. yüz için seansı 100 civarı diye biliyorum. degisir tabi heryere gore. lazer , en iyi sonucları beyaz tende siyah kıllarda verir. yani esmersen ve acık renkli kılların varsa cok düşer basarı oranı. yüzde iğneli daha iyi etki veriyo diye biliyorum ama onun acısı cokmus. dayanılamıyacak kadar hani. yine kisiden kisiye degisir bu. en iyisi git bi kac guzellik merkezine danıs sor ona gore karar ver.

0|0
    0|0
  • canım lazere bende basvurmustum yuzum ıcın ama lazer gormez dıyerek yapmadılar.tuylerınn koyu ve kalın olması lazm o zaman sonuc gorursun.tum vuct 1300 -2000 arasında .yüz icinse her seansta 50 ve ustu verırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...