Aşırı holigan olmak hakkında ne düşünüyorsunuz? Hele ki maçta kaybedince ağlayan insanlar?

Tamamen şahsi görüşüme ait bir şey söylemek istiyorum... Katılmayan olabilir saygı duyarım. Bir şeyin holiganı olmak aptallık göstergesidir. Sabit fikirlerle ne gelişebiliriz ne ilerleyebiliriz. Aşırılığın hiçbir şeyde mantığı yoktur. Futbolu seversin, renkleri seversin izlemek hoşuna gider. Bu senin hobindir güzeldir. Ama bir maçı 1 hafta boyunca hararetli tartışıyoruz, böylece güzel kafalarımız yormadan doluyor. Bu işten parada kazanılıyor. Herkes cebindeki parayı İddiaya yatırıyor. Genelde herkes tek bir maçtan yatıyor... Futbolu sevmek çok ayrı bişey. Ama bunun için işini gücünü bırakmak sefer ilan etmek hayatının önüne geçmesine izin vermek manyaklıktır. Futbolu seviyorum ama körü körüne değil.. Anneni babanı kaybetmiş gibi üzülüp kahrolmak normal gelmiyor. Saygılar.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Abimde bu anlattiginiz kisilerden bende sacma buluyorum acikcasi. Piskolojik bisey bu eksikliginu duyduklari bir duyguyu futbolla tamamliyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Holiganım, her hafta 22 liralık iddaa oynarım, ne bir eksik ne fazla. Seviyorum Futbolu izlemeyide, yaşamayıda. Hayatın koşuşturmacasından, stresinden uzaklaştırıyor beni. Binevi mental tedavi diyebilirim. Sabah uyanır uyanmaz aklıma gelen ilk şey Galatasaray, gece uyurken düşündüğüm son şey yine Galatasaray. Onunla güler onunla ağlarım ve bundan büyük keyif duyuyorum. Kim ne derse desin, aptalca desin, boş iş desin. Kendi yaptıkları çok mu dolu? Çok mu mantıklıca? Sevgilisi aldatmışmışta onu unutamıyormuşmuş bunun için ağlayan bir ton insan varken ben Galatasaray'ım yenildi diye üzülmüşüm çok mu?

0|0
    1|0
    • Neyse :D

• Bence psikolojikman bir sorun. Neyse umarım zararırını görmezsin.

• Seviyorum bu sorunu, teşekkür ederim :D

• İşsiz güçsüzler işte, hiç işim yok gidip otobüs önünde en büyük o bu diye bağıracağım , futbolcuda mp3 dinlerken artık el sallarsa o da günün kAr ı olacak..

1|0
    0|0
  • Fanatiklik ile holiganlik arasındaki ince çizgiyi bilmek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• holigan değilim kaybedince hakem hataları olmadığında takımıma kızarım ağlamak nedir ya

0|0
    0|0
    • Ya ben erkek değil de kızların böyle erkeksi tavırlarına katlanamıyorum zaten.

• ben ! yenilince ağlar küfür ederim bikeresinde dalga gecti diye arkadasımı evden kovmustum

0|0
    0|0
Yükleniyor...