Sonraki adet günüm ne zaman olmalı?

Ayın 25. de adet olup ve ayın 29. da banyo yaptım sonra ki adet olma günüm ne zaman olmalı ? Düzensizlik varda ..

0|0
15|14

En İyi Erkek Görüşü

• :))) bir erkek olarak cevap vermek şaşkınlık yaratsada.. bitiş tarihihinden itibaren 26-28 gün sonrasıdır... 4 günde de bitmesi biraz gariptir ama minumum 6 gün sürmeli en azından bilim öyle diyor...

düzensizlik varsa hormaneldir.. hamilelikten dolayı korkuyorsan hamile olsan düzensiz değil hiç olmaz...

1|0
    0|0
    • pardon ilk olduğu günden 26-2/8 gün sonrasıdır.. düzeltme yaptım özür

• sende bi karar ver

• aslına bakarsan bitiş tarihinin de önemi var.. sonraki dönemi belirleyici olarak ama başlangıçtan sonra 26-28 gün sonrası düzenli olandır... neden bekarlar hamile kalamıyormu :))))))))))

ama kasık ağrıları asabiyet yorgunluk halsizlik şişkinlik geliş habercileridir.. sanırım erkekler arasında doğru olan benimki oldu :)))) ahh şu kadınlar neleri öğretiyorsunuzzzz

Erkekler Ne Diyor 13

• Düzensiz olduğunu sen söylüyorsun zaten.28 günde görüyorsan normal olarak 21 in de olman lazım eylülün.

0|0
    0|0
  • 2yıl

0|2
    0|0
  • Sters, moral bozukluğu, üzücü bir olay, uyku düzensizliği bu süreyi arttır.

0|0
    0|0
  • adet düzensizliği ve banyo arasındaki korelasyonu anlamadım.

1|0
    0|0
  • Banyo yapmanla ne alakasi var? Bi de adetten 4 gun sonrami banyo yaptin .3 gun gusulsuzmu gezdin

0|1
    0|0
  • 3 e kadar sayacam ve adet olacaksın

0|0
    0|0
  • her ay adet günün 1-2 gün geriye atar adetini.

0|0
    0|0
  • 28 günde bir

0|0
    0|0
  • hemen şimdi

0|0
    0|0
  • eylül 15 ine kadar gün veremiyoruz. dolu. Bak dişçiler 3 yıl sonrasına gün veriyor haline şükret.

0|0
    0|0
  • dur senin adına bi kahve içeyim fal bakayım bi:)

0|0
    0|0
  • VAY BE ERKEKLERDEN DE ADET OLAN VARMIŞ ,SIRF NE YAZDIKLARINA BAKMAK İÇİN BAKTIM SORUYA=)

2|0
    1|1
    • evet varmis sende onlardan birisin

• Kendine iyi bak hade baska sayfaya sacma yorumlarina son hiz devam :)

• Böyle soruya böyle cevap hade ben kaçtım,amuda kalk belki faydası olur.

• 15 günün var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Düzensizlik derken nasıl bir düzensizlik bunu bilmen gerek. Bu yüzden regl dönemin başlangıç ve bitiş tarihini kayıt altına alman gerek. Birkaç gün geickmişse bunda pek bir sorun olacağını düşünmüyorum fakat birkaç aydan sonra oluyorsan düzensiz regl oluyorsundur. Normal regl dönemi 28 günde bir olanıdır. Ergenliğe kaç yaşında girdiğinde önemli. Çünkü ergenliğe girişten bir 2-3 sene sonra regl düzenli olmaya başlar. Eğer düzenli olmamışsa doktora başvurmanı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • link olman gereken tarihi buradan hesaplayabilirsin

Düzensizlik varsa kistik bir problemdir muhtemelen, jinekoloğa git mutlaka

0|0
    0|0
  • eylül 21-22

0|1
    0|0
  • basladigi gunden 24. 24. 26. en fazla27. gununde geliyor benimki ama duzenlisininki nasil oluyor bi fikrim yok

0|1
    0|0
  • 22 sinde yada 23 ünde olman gerekir.28 günden hesaplaman lazım..yani 28 gün gecmeli ilk hastalık gününün üzerinden.

0|0
    0|0
  • düzensizlik varsa bilemezsin ki.

0|0
    0|0
  • Banyo yapmanla adet olmanin ne alakasi var?

0|1
    0|0
  • 22-26 arasında olacaksın.

0|0
    0|0
    • tamamda nasil hesapliyorsunuz

• ok canim

• 22 - 23 gibi olmalısın..

0|0
    0|0
  • Bu ay 31 çektiğine göre ayın 21. de falan olman gerekir.

0|1
    0|0
  • 22sinde olman lazım

olduğun günü üstüne 28 gün ekleniyor

0|0
    0|0
  • 27.

0|0
    0|0
  • Hahaha yok artik onu da mi biz hesablayaq)))

0|0
    0|0
  • düzensizlik varsa geç te olsabilirsin erken de normal de 28 günde bir olman lazım yani adetinin başladığı tarihten 28 gün sonra tekrar olursun normal de bu ay 31 sürdüğüne göre 22sinde olman lazım ...

1|0
    0|0
  • ayın 15-20 arası olmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...