Fernandao Galatasaray a Faydalı Olurmu?

Galatasaray Bursaspordan Fernando ile ilgileniyormuş Fernando ilerde iyi top saklayan ve sırtı dönükte oynayabilen bir forvet Galatasaray ında böyle bir forvete ihtiyacı olduğunu düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• evet drogba gittikten sonra pivot santrafor dedikleri oyuncu tarzının sıkıntısını çekiyoruz gerçekten... fernandao da tam pivot forvet ve uzun boyuna rağmen tekniği de fena sayılmaz aslında.. gelirse faydalı olur bence.. ama gelecek sene Avrupa maçlarında nasıl performans sergiler orası da merak konusu tabik ki..

0|1
    0|0
    • Gelecek sene bence yeni bir forvet alınır önemli olan bu sene 4. Yıldizin takılması Fernandao bence Galatasaray ın aradığı bir oyuncu Hamza hoca 4-3-1-2 sistemine geçip ilerde Fernandao Burak onların arkasinada Sneijder i koyarsa bence çok iyi olur

• evet doğru söylüyosun en iyi şekilde faydalanmak lazım sneijder den.. ben biraz önce esprisine demiştim..:) sonunda Galatasarayı anlayan biriyle konuştuğum için memnun oldum kardeş.. herkes yarım yamalak hiç bişey bilmiyor burada.. ya da bileni denk gelmedi.. eyvallah güzel görüşlerin için :))

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...