İlk görüşte aşka inanır mısınız yada ilk gördüğünüze aşık olur musunuz?

ilk görüşte aşka inanır mısınız yada ilk gördüğünüze aşık olur musunuz?

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk tamamen duyguların hakim sürdüğü bir coğrafya olduğu için, ne mantığı vardır ne de dayanması gereken sebepleri inan bana. Aşk kendiliğinden gelir ve yüreğimizi titretir. Bu anlamda ilk görüşte aşka inanırım, hatta "onu tanımaya başlayarak, yavaş yavaş ve zamanla aşık oldum" şeklindeki sevgilerden çok daha fazla!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• İLK GÖRÜŞTE AŞK OLUR MU? İlk karşı karşıya geliş, ilk bakış, ilk dakikalar... Birini ya beğenir ya da daha incesine inmeyi istemeden hemen yanından uzaklaşırız... Neden böyle davranırız, bizi etkileyen nedir, ilk izlenim neden bu kadar önemlidir?

"(+ / -) elektrik" midir, "kan kaynaması, kaynamamasi" mıdır, bazılarına göre "önceki hayat ya da kader" midir, nedir?

Yeni tanıştığımız birinde bizi etkileyen, onu daha yakından tanıma isteği uynadıran şeyler bakın neler :

- Güzel olması : Güzellik bu kararda en önemli yere sahip. İç güzelligini ilk görüşte anlayamayacağımıza göre, tabii ki dış güzellik (kendi normlarımıza göre olan biçimde) bizim için önemli.

- Görüntüşü: Bakımlı ve temiz bir insan her zaman etkileyicidir.

- Davranış biçimi: Yürüyüşünden, vücudunu kullanış biçimine kadar kendine ait bir tarz yaratmış insanlar her zaman iyi bir etki bırakırlar.

- Bakışları : Bazı insanlar bakışlarıyla adeta içimizi eritirler. Kendine güvenen, ne istediğini bilen bakışlara dayanmak hiç de kolay değildir.

- Sesi: Bir düşünün; son derece çekici, hoş görünen bir erkek yanınıza geliyor ve kedi miyavlaması gibi sesler çıkararak size bir şeyler anlatıyor, ne hissedersiniz? "Konuşmasa kimbilir ne iyi yapar" demez misiniz? Ya da yakışıklı olmayan ama etkileyici bir sese sahip erkekle bu kedi sesli arasında bir seçim yapmanız gerekse, mantığınız (!) yakışıklı olmayanı tercih etmenizi fısıldamaz mı?

- Kokusu: Tabii ki kötü kokan birini kimse istemez. Bunu herhangi başka bir şeyle kıyaslamaya gerek bile yok.

- Ait olduğu çevre: Bu bizim kendi komplekslerimizle ilgilidir, yoksa ne önemi var adamın çevresinin. Eee, bütün bunlar tamam da sıra tamamlanmadan adamın bütününü bir türlü göremeyiz... Hep "arkası yarın" gibi... "Aşk ateşi" denen şey sanıldığı üzere o kadar da kolay parlamıyor. Ama ilk 30 saniyede ya da 10 dakikada bu kadarı yaşanıyor.

0|0
    0|0
  • Aşk nedir sorusunun cevabını tam olarak verebilseydin bu soruyu sormazdın...

İlk görüşte aşk vardır. Ben gördüm.

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşk olmaz çünkü karşından gördüğün kişinin içini huyunu suyunu bilemezsin...dışını beğenirsin..sonradan aşık olursun...tanıdıkça...

0|0
    0|0
  • Evet ben oldum o güzelliğine bakışlarına vuruldum. Bana bakmayacak kadar güzel bir kızdı çok uğraştım ve başardım 4 yıldır beraberiz ALLAH bozmasın. ALLAH nazardan ikimizide şuan nişanlıyız ve çok mutluyuz.

0|0
    0|0
  • hoşlanma olur aşk imkansız çünkü aşk engel tanımaz...

0|0
    0|0
  • İnsan ilk gördüğü kişinin güzelliğine aşık olur ancak.. Yada farklılığına aşık olur.. Geçici bi heves bana göre.. Aşık olduğu bi deri parçasıdır aslında, siz değilsinizdir... Belki zamanla tanıdıkça o zaman gerçekten ruhunuza da aşık olabilir..

0|0
    0|0
  • bazı aşklarım ilk görüşte oldu. uzun yüzlü uzun boylu zayıfça kızları nerede görsem etkileniyorum. bunu farkettim. şu matrix te ki tirinit i var ya. işte tam o kadını tipleri o na benzeyen yüzler. o tipler beni hemen etkiliyor. ilginç ama iki tane ona benzeyen kişiye ilk bakışta aşık oldum. şunu da söyleyim. o zamanlar tiriniti oyuncu değildi )))

0|0
    0|0
  • hoşlanma olur aşk zamanla olur çoğu insanda bu lafı yanlış tanımlar..

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşka inanmam, bu olsa olsa beğeni veya arzulamaktan ibarettir, çünkü aşık olduğunuz kişinin sadece görünüşüne değil huyuna suyuna da aşık olursunuz ve bu aşk tanıdıkça büyür ...

0|0
    0|0
  • Sokakta bu kadar sapık varken biraz zor.Bır kızın yanından geçemezdik yanlış allar diye bırakın bakmayı

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşka inanmam ama ilk bakışta iki taraftada bi etkileşim olduysa bunun aşka dönüşecegine inanabilirim.

0|0
    0|0
  • İnanmam ama bekliyorum.. Öyle birşi başıma gelmezse çok sap gibi dolanırım inandırıcak biri lazım

0|0
    0|0
  • biliyorum hepimiz bir mucize bekliyoruz.. o yğzden böyle ilk görüşte aşk filan uyduruyoruz...

0|0
    0|0
  • şıpsevdilerin kendilerini inandırmak için bulduğu bir kavram bu.ilk görüşte anca etkilenirsin.bilmediğin şeyler seni cezbeder.ama ya her şeyi bilebiliyorsan.işte burda durum çok farklı

0|0
    0|0
  • kolay la inanmam.

0|0
    0|0
  • İnanırım ,Daha başıma gelmemesine rağmen.

0|0
    0|0
  • ben ilk görüşte aşık olurum

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • bazen inanırım

0|0
    0|0
  • aşka tutkuya inanırım da sevgiye inanmam.

0|0
    0|0
  • bakıcaz artık.

0|0
    0|0
  • inanmam

0|0
    0|0
  • Ben görüp aşık olmadığım sürece sorun yok,o sürünsün :)

0|0
    0|0
  • kanser:D

0|0
    0|0
  • İnanırım ama önemli olan devamının gelmesi :)

0|0
    0|0
  • yok inanmıorum

0|0
    0|0
  • şu dakika itibarıyla inanıorum sanırım aşık oldum ..

0|0
    0|0
  • inanırım. Mesela senin fotoyu gördüm, aşık oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...