Olaylara tepkiniz ne yöndedir?

Olaylara tepkiniz ne yöndedir? Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mı dersiniz?

Yoksa, toplumsal olaylara müdahale edip haksızın hakkını savunur musunuz?

Etik olarak hangisi size doğru geliyor?

1) Doğrucu başı olmak ve haklının ve mazlumun hakkını savunmak mı?

2) Kimsenin etlisine sütlüsüne karışmamak mı?

Güncellemeler:
'Yoksa, toplumsal olaylara müdahale edip haksızın değil haklının hakkını savunur musunuz?' Olacaktı arkadaşlar...

0|0
710

En İyi Kız Görüşü

• Düşündüğümü söylememe gerek var mı sence canım?

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim Hayalciğim :)

• Rica ederim canım :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Etik olarak değil, insan olarak her zaman 1'i savundum...

2. şık dinimiz tarafından da "dilsiz şeytanlık" olarak anılan bir tavırdır.

0|0
    0|0
  • burada yazılanları salla ben sana söyleyeyim, bizim milletin %95i bana dokunmayan yılan bin yaşasın tıynetindedir. memleketin gidişatından belli değil mi

1|0
    0|0
  • Genellikle genelin hakkını savunacam derken bok yoluna giden çok olduğu için bu türden davranışları pek yeğlemem.Aklıma böyle şeyler duyduğumda Nasrettin Hoca'nın bir fıkrası gelir hep.

1|0
    0|0
  • İlk olarak olayları uzaktan izler yorum yaparım tarafsızca ve baktım bi taraf çok haksız hemen savunurum mantıklı açıklamalar yaparım

0|0
    0|0
  • ruhun ızdırapları kalbin inlemeleri ve dilin akisleri aşk ağlatır dert söyletir kutsal ittifak osmanlı yiğidim seni parçalayan seni bölen seni sırtından vuran coğrafyalar şimdi seni arıyor men dakka dukka beşer zulmeder kader adalet eder...

1|0
    1|1
    • Hoşgeldin Arme :)

• sen cinayet mahalini terkedip te gelirmiydin buralara :(( bir seri katil böyle umarsızca ortalarda dolaşmamalı bence kimliğin deşifre olacak dikkat et ;)

• Aşırı tepki vermem ne olursa olsun. Toplumsal olaylara karışmam

0|0
    0|0
  • ben karadenizliyim karadeniz insanı haksızlığa gelemez bu gerçekten böyle yardımcı olmaya çalışırım savunurum yani ama bu karşıdaki kişiye göre de değişir

0|0
    0|0
  • Doğru yerde haklının hakkını savunurum. 1..

0|0
    0|0
  • 1

0|0
    0|0
  • Burası istanbul,başka söze gerek yoksanırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• toplumsal olaylarda kendi görüşümü belirlerim ve her ulu orta yerde de ne düşündüğümü belli etmem ne olur ne olmaz bir sürü benim dediğim her zaman doğrudur düşünceli kendi fikrini ne olursa olsun aşılamak isteyen zıt görüşlü insanlar olabilir hır gür olmasına gerek yok öyle değil mi

0|0
    0|0
  • Burada sırf sanal ortam diye yalan söylemeye hiç gerek yok. Genelde bana dokunmayan yılan bin yaşasın derim. Her konuda değil. İstisnalarım elbette ki oluyor.

0|0
    0|0
    • Dürüst davrandığın için teşekkür ederim Mona. Çoğu kişinin de böyle yapıp ama duyarlı gibi numara yaptığını düşünüyorum.

• Gerçekten çok büyük bir haksizlik söz konusuysa, savunmak için elimden geleni yaparim..

Ama küçük birseyse kimse kusura bakmasin, kendimi yoramam... Herkesin iki eli, iki bacagi, bir agzi, gözü ve kulagi var kendini savunabilir herhalde..

0|0
    0|0
  • sorgulayacaksın her şeyin nedenini nasılını ben onu bilir onu söylerim

0|0
    0|0
  • genelde hep birinci pozisyondayım ben...

0|0
    0|0
  • Haksızlığa gelemem, ortada yanlıs var ise düzeltirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...