Erkekler, flört ettiğiniz ciddi düşündüğündüğünüz bir bayanın tıp okuması sorun teşkil eder mi?

ilişki malum emek ister zaman ister .tıp fakültesi malum bir ömür ister.bir bayanın tıp alanında ilerlemesi malum ki mesleğine öncelik vereceğini göstergesidir buna katlanır mısınız?doktorluk mesleği bir ilişkiye başlarken pozitif düşünce mi uyandırır yoksa aman benden uzak hastaneye yakın olsun ilgisiz sevgili istemem şeklinde mi düşünürsünüz?

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• Bence gururlanılacak bir şey.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• tıp okuması sorun değilde eger bu tıp okuyan hanımın kucukluk donemlerınden komplekslerı varsa bırde tusu kazanırlarsa ınanılmaz derece ukala kendını begenmiş insanalara dönüşüyorlar kimsede onaları çekmek isetmiyor. kednı ile barışıksa baska tabıı.

0|1
    0|0
  • ben ilerisini düşünerek yorum yapıcam egerki erkegin meslegi senden geri kalır bi meslekse işsiz yada benzeri işletme iktisat işsizleri de olabilir ilerisi olmaz o ilişkinin seviye farkı ortaya çıkar evlilik olmaz demedi deme 6 sene çıksan bile egerki kariyer yönünden eşitseniz sorun yok neden sorun olsun ya artı hastanede daha çok zman ayırması demek ilgisiz yada sevmio anlamı çıkarmaz geniş çok geniş kapsamlı bi soru detayları çokkk

0|0
    0|0
  • karsılıklı özveri ve güven ister ilişkiler ne kadar yğun olursa olsun bir işlişki varsa ona yasaması için yardıma ihtiyacı varbir beradırtıp hukuk mühendislik okul ne olursa olsun bölüm ne olursa olsun bir beraberlik varsa ona özveri ile yaklasılabiliyorsa o zaman o ilişkinin temelleri sağlam olur

0|0
    0|0
  • ilişki ile mesleğin birbirini içermesi yanlış bnce seven kişiyi karakteri sever kim ne zmn nerede kime görmek isterse görebilir sadece istemek lazım .

0|0
    0|0
  • Dalga mı geçiyosun be güzelim. Bu sana resmen elini sallasan ellisi gibi bir imkan sağlıyor. Tabi senin de tercihlerin tıp alanı dışında olursa :))

0|0
    0|0
  • Aşşalık psikolojisi olmayan her erkek için bu hiç bir sorun teşkil etmez hatta adam olan adam bunu desteklemelidir diye düşünmekteyim.

0|0
    0|0
  • kadının statü olarak erkekten daha üstün olması herzaman için ilişkide problem çıkarır. bir süre sonra bazı şeyleri senin başına kakmayı kendinde hak görür. sonra sen de gururuna yediremessin. olacağı bu ben şimdiden söyliim.

0|0
    0|0
  • istedim vermedilerr..sen ...(meslek) dediler..durumu olmazsa sorun olmaz..

hayat kurtaran bi karın olması mutlu eder beni:)

0|0
    0|0
  • Yeterki seveyim ve sevsin çalıştığı mısraları gerekirse uyumaya çalışırken başının ucunda bide ben okurum.

0|0
    0|0
  • Okuması sorun olmaz. Çalışma hayatında sıkıntılar olur. Calışma temposu agir maskelerin bayanin kendisine zaman ayırmaya zorlanirken ailesi icin nasıl zaman ayıracak?

0|0
    0|0
  • hiçbir şey için geç değil okulu bırakabilir :)

0|1
    0|0
  • Benim için etmez...Memnun bile olurum.

0|0
    0|0
  • aşk varsa sevgi varsa dağlar bile engel değilmiş ne tıpı ya .d

0|0
    0|0
  • akıllı adam için problem yok. konu arkadaşının egoları ne durumda?

0|0
    0|0
  • Doktor doktora yar olur derler hep :) Eh zaten o da doktor olacağı için sorun olmaz merak etme :)

0|0
    0|0
  • Mecburi hizmet biraz düşündürücü.

Ama insan meslek falan umursamaz sevince.

0|0
    0|0
    • Bir yerde de mesleğini sevmeyenle evlenmem demiştin. Şimdide sevince umursamaz diyorsun. Seni takip etmek zor.

• Meslek falan umursamaz cümlesini, ona aşık olduğumda ne meslek olduğu önemli değil şeklinde düşündüm. Sevince meslek nasıl umursanmıyor hala anlayamadım. Herneyse benim yanlış anlama anım olabilir.

• Kadını sevince kadının mesleği umursanmaz. Ama kadın mesleğini sevince daha bir güzel olur. Kadının mesleği benim umrumda değil kısacası. Ama kadının mesleğini sevmesi önemli. Kadın, meslek falan filan.

• neden sorun olsun?

0|0
    0|0
  • bayanın degil de kadının okuması sorun teşkil etmez. istediğini okusun. mesleğine göre yargılamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bak çok güzel bi konuya değindin kesinlikle sorun oluyo kendini aşmayanlar için açıkçası bende asistanım yani bend eokudum ve geçtim o yollardan vede kaldıramadılar yani derslerime daha bi yoğunluk vermem ve benim doktor olmam onun daha alt seviyede bi işte çalışması filan onun için sorun oldu oysa benim için asla öyle şeyler sorun olmazdı benim yerimede düşünüp ilşkiyi bitirdi yani diyeceğim o ki kesinlikle sorun oluyor ..ama eğer şayet tıp okuyorsan tustan sonra belirleyeceğin bölüm rahat bi bölüm olsun mesela ben FTR ciyim buda çok rahat oluyo aşkada vakit ayırabiliyosun yani:)

0|1
    0|0
    • işte aradığım şahıs :)))

ben de tustan sonra hem daha rahat olabileceğim ama aynı zamaanda geliri de az olmayan bi bölüm istiyorum...başka hangi bölümler var ftr dışında ?

• rahat ama güzel bölümlerin puanları da harika oluyo genelde. FTR, derma beni aşar gibi geliyor bana :)

• Çok rahat ..

• bencede sorun olur..erkeğin daha üstün olması lazımmmmmmm

0|0
    0|0
  • Okumakla ilgisizliğin ne alakası var. Bu yaşa dek okudum kimseyi ilgisiz bırakmadım.

0|2
    0|0
Yükleniyor...