Mastürbasyonun fitness'a verdiği zarar var mıdır?

Testestoron hormonu ile kasların daha iyi geliştiğini biliyorum. Mastür yapınca da bu hormon azalıyor. Fakat 7 gün sonunda max seviyeye ulaşıyormuş sonra tekrar azalıyormuş. Kısacası sormak istediğim şu 1 ay hiç mastür yapmadım 1 ay düzenli olarak yaptım arada şu farklar var diyebilecek biri var mı?

1|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Enteresan bir bilgi cidden ben de merakla beklycem cevaplari :))

0|0
    0|0
    • Kızlar size zarar vermez elinize kuvvet

• Sizde testestoron hormonu yok denecek kadar az eğer kızda fazla olursa lez oluyor zaten :D Sizde östrojen var. O yüzden duygusalsnız mesela. Sözün özü kızların hormonları yüzünden vücutları kas yapmaya elverişli değildir.

• Kas yapabilir ama bir erkekteki kadar olmaz olucaksa da daha fazla zaman gerekir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu iddaanın bilimsel bir dayanımı yok, squat'da testosteron miktarını arttırıyor diyorlar set aralarına squat koyun diyorlar napacaz o zaman?

0|0
    0|0
  • şimdi mastürbasyon testesteron seviyesini azaltmıyor ve artırmıyor , şayet 7 gün hiçbir şekilde boşalma durumu olmazsa testesteron seviyesi %40 oranında artıyor

0|0
    0|0
  • hiçbir zararı yoktur... aşırıya kaçılmadığı taktirde

0|0
    0|0
  • testesteron ve güç kaybı yaşarsın haftada 1 kere düzenli seks yaparsan bacaklarına ve büyüme hormonlaraına iyi gelicektir arkadaşım

0|0
    0|0
    • Kız bulsam spor mpor umrumda olmaz her gün yaparım senn dediğine bak :D

• Kes l*n sesini dingil özenti bebe. Ben de ağırlık girmeyi sigaraya tercih ederim. Daha toysun adamım.

• sağol adamım :)

• salak salak sorular bunlar ya. kac yasındasın sen bakım?

0|0
    0|0
  • http://www. youtube. com/watch? v=_uBO9vRnu6M

cevabı burada

0|0
    0|0
    • Biliyorum arkadaşım bu videoyu akıl edebiliyoruz googlea yazmayı.

• bu adam 25 yıldır bu ısı yapan besyo mezunu bırısı burada olayla alakası olmayan iki üç hurafeyi dinlemektense bilen insanları dinle

• Hurafe değil dostum bilerek yazdım ki 1 ay düzenli yapıp 1 ay hiç yapmayan var mı? Aradaki farkları anlat dedim

• Asirisi zararli

0|0
    0|0
Yükleniyor...