Hayalinizdeki düğününüz nasıl?

Nasıl bir düğününüzün olmasını istiyorsunuz?

Kır düğünümü? Salonda iki üç saatlik bir düğünmü?

Sadece en yakın sevdiklerinizmi? Yoksa kocaaaa sülale akraba tanış tanımadık..

Abimin düğününde yaklaşık 1000 kişi vardı, giren çıkan belirsizdi,.. Ben öyle istemiyorum, yeşillik bi yerde en yakın sevdiğim insanlarla olsun istiyorum.. Beyaz masalar sandalyeler, masalarda kırmızı güller falan..

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• büyük bir bahçede kır düğünü gibi ama ortada bir göl olmalı yada küçük bir dere akmalı ördekler olmalı içinde.ayrıca ördeklere papyon ve duvak takılmasını isterdim :)) kalabalık olsun oynayalım zıplayalım sonuna kadar. link

link

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Düğün mü kaldı ya?

Düğün salonu konseptine zaten karşıyım.

Kır düğünü gibi bişey olabilirse belki hoş olabilir ama ben düğün tertip etme taraftarı değilim...

1|0
    3|1

• Düğünümde en çok değer verdiğim aile dostlarım kuzenlerim ve çok değerli arkadaşlarım sevdiklerim harici kimse olsun istemem. Belli mi olur büyü yaparlar, muska yaparlar hahaha şeytanın işi yok :D:D:D düğünümde bir tekne kiralayacağım büyük düğün düğün için gerekli olan masa sandalye süsleme her bi şey ordada olacak.. denize açılacağız.. denizin ortasında haykıracak eşim evet derken hahahaaha .muzik sınırsız seste olcak serin rüzgarkaranlıkta loş ışıklar .önce efe zeybeği oynıcam eşimle. sonra horon tabikide. sonra misket .en sonda calap kopacam anasını satayım..

0|0
    0|0
  • bir ömür boyu sürsünde

gerisi

faso-fisa

insanlara gövde gösterisi

bi ton salaklık

0|0
    0|1
  • Çok güzel bir soru

dün biraz tuhaf bir cevap vermişim

özür dilerim :(

Belki de hiç düğün hayali kurmadım

evlenmeye yakın hiç hissetmedim kendimi.

Allah mesut etsin kardeşim

dün gece sana dua ettim.

0|0
    0|0
  • Yeşillik bir yerde haha :))

alemsin yahu

kırmızı güller tabii romantik aşk kızı

Allah mesut etsin.

0|0
    0|0
  • ATla gidicem kızı almaya atıcam arkaya deh deh breh breh vurucam kırbacı kişneticem arada. direkt gerdek.

0|0
    0|1
  • gerçekten çok asil bir düğün hayal ediyorum. hoş bir mekanda. herşey çok güzel düşünülmüş. benim ve evleneceğim kişinin kıyafetleri de çok önemli. asilzade düğünü gibi.

0|0
    0|1
  • çırağan da yapsaydın :D

Ben salon da 7 sülalemle on numara bi düğün istiyorum

0|0
    0|1
  • Sheraton veya Hilton'da az bir kişi (100 - 150) ile yapabilirim.

0|0
    0|1
  • teknede olmalı aldıklarınla açılmalısın kargaşadan karmaşadan uzak...

0|0
    0|0
  • 2 kişilik bir düğün olsun istiyorum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizim Kırgızistanda düğünleri severim o kadar güzel ki ,kaliteli super bi düğün oluyor een garibanı bile yapar para yok yok diyen insan düğününü gör şaşirirsin ,sofra fuuul A den Z ye kadar İçki Fuuul her çeşit 2ya da 3 Dana kesilir yemeklerin bütün çeşitleri ,Düğünde aralıklı oyunlar ,eylenceler ,yarışlar oluyo 1 ayile en azınan 100 dolar verir ama eeen yakınları 1000dolar2000 dolara kadar verir ,bizde para elbisesine takılmaz'' Konvert ''türkçesi nasıl bilemiyorum onun içine koyuyorlar ve gelin ve damadın eline değil en yakınlarınan biri durur orda ona verirler ,sadece para değil hediyeler bisürü ,yaaaani gelin ve damada kimse dokunmaz onlar kendi rahatlığına bakar arkadaşlarıyle bi masada yemek ,içki eylenirler !Türkiyede 3 defa düğüne gittim ve gittiğime pişman oldum açıkçası çoluk çocuk oturulmayacak şekildeydi masaların ustunde Çantalar çok şaşirdim ,ve sordum burda düğünler böylemi diye kaliteli düğünler da var dediler oo kaliteli düğünlere gitmek nasip olur inşallah merak ediyorum !

0|0
    0|0
  • bende herkes olsun istemiyorum sadece onun çok değer verdiği insanlar ve benim çok değer verdiklerim kır düğünü olabilir mesela bir gölün çevresinde doğal bir alanda da olabilir güzel bir dekor ışıklar birde düğünümde bol bol oynamak istiyorum yani böyle klasik müzikler falan istemiyorum sonuçta yemeğe çıkmıyoruz evleniyoruz güzel müzikler dans falan en yakın arkadaşlarımızla tuhaf oyunlar yani farklı olsun istiyorum güzel şeyler hayal ediyorum :)

0|0
    0|1
  • Şayet evlenirsem düğün felan yapmam, kıyarız nıkahı going balayına.

Duğune harcayacağımı balayı ıcın evımız ıcın harcarım oh mis.

0|0
    1|0
  • kocaaaa sülale akraba teyzeler amcalar parlak elbiseler gelinlik içinde eziyet çeken bebelerin etrafta koşuşturmaları

0|0
    0|1
  • salon dügünü asla yazın asla.baharda acık alnda hem mevlit bi snrki gnde sarklı trklü bi dgünn

0|0
    0|0
  • sevdiğimle oslun nasıl olursa olsun :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...