Sinek ilacı arabasının arkasından koşturan enteresan insanlar nerde?

Eskiden çocukluk bir başkaydı.Pc internet tüm çocukları ya eve kapamış durumda yada net cafelere bağımlı hale getirmiş durumda.Eskiden mahalleler çocuk kaynardı çeşit çeşit oyunlar oynardık.Yaz gelince en büyük adrenalin eğlence kaynaklarımızdan biriydi sinek ilacı sıkan aracın peşinden koşmak :D

Sizde bu zararlı ama bir o kadarda eğlenceli aktiviteyi yaptınız mı?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Sinek ilacının peşinden koşmadım ama gece yarılarına kadar saklanbaç oynardık,demirden kalelerle futbol oynardık,yakartop filan heygidi.Şimdi çocuğumu kaçırırlar aman birşey olur korkusuyla salmıyor kimse dışarıya çocuklar eve kapatılıyor şartlar yüzünden ne yazıkki..Oyalamak için tv karşısına oturtuluyor eline bilgisayar veriliyor.

0|1
    0|0
  • Hiç böyle bi çocukluk yaşamadım :(

0|1
    0|0
  • hehe :D burada :D

1|1
    0|0
  • ay ne güzeldi ya :)

akıllı kız olup koşmadım ama o nerde ben orda modundaydım :)

0|1
    0|0
  • Evet onlardan bir taneside benim şimdi ki sinek arabalarından doğru dürüst dumanda yok tadı kalmadı hiç bişeyin:(

0|1
    0|0
    • aynen ne olduğu belirsiz sadece ses çıkaran bir araba :)

• evet rüzgarın ters esmesi sıkıntı yapıyordu bazı çocuklarda arabanın arkasına asılıp direk gazı yutuyordu çok sıkıntılı yönleride oluyordu malesef :(

• her güzel şeyin bir kötü tarafıda var elbet:(

• Ben korkardım onlardan, apartmana kaçardım hemen :)

0|1
    0|0
  • Yapmadım ama koşturanları hatırlıyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• O olmadan çocuklukmu yaşanırmış be kardeş :)

şimdiki sinek ilacı arabalar sadece hava püskürtme gibi bişi saçıyorlar

Eskiden sis bombası gibi saçıyordu bulut sisi gibi böle

biz mahallede 10 15 arkadaş beklerdik, aramızda gruplaşırdık4-5 kişi, şimdi bi yerden sonra bazıları bırakıyordu pikabın peşini, bizde o esnada piktaptan inip dövüp dövüp kaçıyoduk ama ağız burun kırar gibi ee nasıl olsa görünmüyoruz :D gülmekten ölüm ölüm ölüyoduk yeminle, bazen geçerken evlere taş atıyoduk kapıların zilini çalmak değil tekmeyle ran ran tekme atıyoduk :D

ama hep sonradan saçlarımız yağlanıyordu bi tek orası kötü ama değerdi yine herşeye rağmen :)

0|1
    0|0
  • Bende koşardım hatta arabanın arkasına takılır öyle bütün mahalleyi gezerdim:D Yalnız bizim zamanımızda geçtiği sokak bembeyaz oluyordu şimdi bakıyorum ne o beyazlık var ne de arkasından koşan takılan çocuklar var:S

Ayrıca tadı da değişmiş geçen gün yanımdan geçmişti de:D

0|1
    0|0
    • Aynen Bembeyazlık kaybolmuş eski havasını yitirmiş durumda neydi o öyle sis bombası atmış gibi göz gözü görmezdi :D

• Artık hem araba hemde o beyazlık bağımlılık yapmıştı arkasına takılmadan edemiyordum:D Yalnız geçen gün yanımdan geçiyordu istem dışı arabaya yöneldim:D

• Zaman Değişti be ben 24 yaşındayım o nesillerin sonuncularıyız muhtemelen.Yagmur yagınca civi oynamaya cıkardık.deli gibi gazoz kapakları toplardık,futbolcu kartları vs..şimdiki cocuklar pc basından kalkmaz halde.Kötü bi durum

0|1
    0|0
  • Bizdensin :))

0|1
    0|0
  • Sırf bu yüzden o arabalar akşam 10dan sonre geçerdi mahalleden bizdede buruk bir boşluk olurdu sonra yerini torpiller aldı herşeyi patlatırdık

0|1
    0|0
  • az koşmadık ilaç arabasının peşinden :D mile oynardık teravih namazına gitmez saklanmaç oynardık :D

0|1
    0|0
  • Burda :)

0|1
    0|0
  • burdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|1
    0|0
Yükleniyor...