Bir haftalık ömrünüz kalsa ne yapardınız?

evet doktor 1 hafta sonra yolcusun dedi ve siz çok zenginsiniz neler yapardınız o 1 haftada

0|0
4147

En İyi Kız Görüşü

• ailemle vedalaşıp tatile gittiğimi söyleyip sırt çantama iki üç parça kıyafet koyup birkaç uçak bileti alıp mp3mle birlikte geri dönüşü olmayan yolculuğa çıkardım. bu 1 hafta içinde her gün farklı insanlarla tanışır muhabbet ederdim. bu insanları özellikle sokakta yaşayanlardan, kırık dökük mahallelerden ve yoksullardan seçerdim. kimseyi yargılamaz, onların dertlerini dinleyip olan paramla yardım eder onların dertlerini de alıp sessizce giderdim hayattan..

1|1
    0|0
    • hangi kitaptan okudun bunu ?

yanib ir kitaptan yada şiirden alıntı değilde kendin yazdıysan yazma çünkü işi bilmeyenler azıcık uydurur etraftakiler çok güzel der 3gün sonra bıkar yeter artık mal gibi der uyarayımda :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 40

• mantıklı düşünürsek 1 hafta ömrü kalmış insan dışarı çıkamaz haldedir.ağır hasta olması lazım. muhtemelen bol dua ederdim gücüm varsa namaz kılar tövbe ederdim.paramı da hayır kurumlarına bölüştürürdüm.tüm sevdiklerimi de son kez görmek isterdim

0|1
    0|0
  • Önce borcum varmı diye düşünürdüm, kul hakkıyla gitmek istemem, sonra değerli olan hayatımda kimler varsa helallik diler, ibadetlerimi yerine getirmeye çalışırdım. Babannemin yanına mezarımın olmasını vasiyet ederdim.

0|0
    0|0
  • 1 hafta ne yapacağını düşünene kadar geçer gider hiç bişey yapamazsın bence o nedenle tüm paramı yoksullara dağıtır, unutulmayacak birşey bırakırdım dünya var olduğu sürece var olacak. kalan tüm zamanımı da sevdiğim herkese onları ne kadar çok sevdiğimi söyleyerek geçirirdim bir de video kayıt bırakırdım bence sevenlerim özlediklerinde açıp izlesinler diye.

0|0
    0|0
  • bütün servetimi hayır kurumlarına fakirlere dağıtırdım bütün bi haftamı ibadete ayırır af edilmek için Rabbime yalvarırdım.. tanıdığım cevremdeki insanlardan helallik isterdim.. aslında bunu hep yapmak lazım ama illa başımıza bişey gelmesi gerekio akıllanmak için olsun ama sonuçta hiçbişey için geç değil..

0|1
    0|0
  • vallahi parayı felan bırakır ibadete başlardım 1 hafta ibadet ederdim tövbe istiğfar felan mutlaka faydası olurdu ahiretide düşünmek gerek

0|1
    0|0
  • kafami secdeden kaldirmaz tirim tirim tirsardim heralde :D

1|2
    0|0
  • hemen bir noter çağırıdım yanıma mirasımın yarısını sana bağışlardım

0|0
    0|0
  • yolcusun demezdi büyük olaslıkla.

0|0
    0|0
  • o paramı dağıtırdım hayır kurumlarına ihtiycı olanalra para benimle gelmiyor ya

0|0
    0|0
  • rövbe ederdim 1 hafta olm bunalıma gıredım yemeden ıcmeden kesılırdım kız kulesını kıralar omrumun son kalan saatlerını tovbe ederek gecırırdım en secdıgım denız manzarısına bakıp huızur bulmaya calısırdım

0|1
    0|0
  • bu aralar doganın yok olaması konusunda hassasım dogayı yenıden guclendırmek ıcın elımden gelenı yapardım cunku gelecek nesıllere en guzel seyı dogayı bırakmak ısterım ... doganın var olması hayattır ...en azından bu dunya ıcın nır seyler yaptım derım ver ıcım rahat bır sekılde goc ederım :) ama ne bır haftalık omrumvar neden cok zengınım ...

0|0
    0|0
  • parayla cennete gıremeyecegım ıcın herseyımı bır hayır kurumuna bagıslar ve kabeye gıdıp orda ıbadet ederek gecırırdım son haftamıda

1|1
    0|0
  • Para varsa is kolay o zaman önce yapacaklarımı yaparım sonra hayır islerine bağıslarım paralarımı tamamdır. Zekat falan simdiden ölmeden verirdim. :D

0|0
    0|0
  • Sadece hayatının son 1 haftasında tövbe etmek namaz kılmakla cennete falan gidileceğini düşünmüyorum. Zaten o ana kadar yaptığını yapmışsındır.

Öleceğim sonuçta pek bir şey yapasım gelmezdi. Ama mutlaka Japonya'ya giderdim

0|0
    0|0
  • Madem çok zenginim tadıklarımın üstüne birer ev araba alırım.Sonra hayatta hep ertelediğim şeyleri yaparım en basiti bampi jumping yaparım mesela paraşütle atlarım..Memlekete gider herkesten bi helallik alırım ovv bi hafta zor yetecek gibi :)

0|0
    0|0
  • öğrendiğim ilk gün Önce kendime mezarlıktan yer seçerdim oraya aile mezarlığını yaptırırdım , kimlerin kalbini kırdıysam onlarla helalleşirdim ,avukatla konuşup aileme mirasımı bırakırdım ,sonra sahil kenarında lunapark yaptırırdım sonuçta çok zenginim bir sürü işçi tutardım orayı yaptırırdım 2 gün içinde , lunapark olunca orada çocuklar gibi eğlenirdim sabaha kadar , sevdiklerimle güzel bir yemek yerdim son gece sonra yatağıma çekilip huzurlu bir şekilde ölümü beklerdim .

0|0
    0|0
  • bence fakirlere yoksulları kendi paramla sevindirirdim sonuçta iyilikle giderdim öbür tarafa

1|1
    0|0
  • paso içerdim.

0|1
    0|0
  • Tam bir hafta sürecek bir parti verirdim =)

0|0
    0|0
  • seks.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    20

Erkekler Ne Diyor 47

• Benim ömrüm daha kısa 1 günlük ömrüm var gibi yaşıyorum. Aynı kelebekler gibi, dolu dolu, ne istersem yapıyorum...

0|0
    0|0
  • Banu Alkanla bir akşam yemeği

0|0
    0|0
  • çok zenginsem ölmem amk, niye ölüyorum. Boşuna mı zengin oldum :))

0|0
    0|0
  • Hayır kurumu falan demeyeceğim, şuan ki devletten ne hayır gördük ki? Parayı hayır kurumu diye yatırırsın, devlet abanır paraya. Bu hayattan çekip gidiyorum, beni merak etmeyin diye bir not bırakırım ilk önce evdekilere sonra atlarım uçağa doğru dünyanın öbür köşesine. Bi' haftamı imana gelerek geçirir, evde sessiz, sakin, huzurlu bir şekilde ölmemi beklerim.

0|0
    0|0
  • uyurdum daha az günah işlemek için :D cennete git bütün huriler senin olsun :D

0|0
    0|0
  • yapmak isteyipte fırsat bulamadığım her şeyi yapardım

0|0
    0|0
  • bütün paramı bağışlardım

0|0
    0|0
  • kendim gibi davranırdım. başka birşey gerekmez. insan 40inde neyse 70 indede aynı olmalı. hiç kimseye çaktırmazdım.

0|0
    0|1
  • Arkamda bıraktığım eşim çocuğum varsa parayı onlara bırakırdım. Ve bir hafta boyunca yaptığım, yapamadığım, içimde ukde olarak kalan şeyleri düşünürdüm. Ve bir hafta sonra üstüme toprak atarlardı. :)

0|0
    0|0
  • Çok zor bir soru şimdi burada bir sürü cevap gelecektir.. ama gerçekle karşılaşmak çok farklı olur bence

0|1
    0|0
  • Muhtemelen bir motosiklet çalırdım. Otobanda orda burada son hız sürmek için. Sonra bir motosikletli bir rock grubuna katılır hayatımın son günlerini her türlü çılgınlıkları yaparak yaşardım :D

0|0
    0|0
  • hepsini yakıp oturup bir güzel izlerdim...

0|0
    0|0
  • her zaman yapmak istediğim şeyi yaparım,aç olan insanların yanına gidip onları doyurmayı.. ihtiyaçlarını karşılamayı:)

0|0
    0|0
  • varlığımı satar her yolu dener KABE ye gıderdım!

zaten gıdıs donus ancak olur* hıc degılse yolunda ölürdüm!

0|0
    0|0
  • Tanıdığım veya tanımadığım, kendisine ulaşabileceğim ne kadar yoksul, muhtaç, düşkün vb. varsa hepsine yardım etmek olurdu..

0|0
    0|0
  • arkadaş 1 haftalık ömrün kalmışsa zaten yataktan kalkamazsın ne uçağı ne bileti eğri oturup doğru konuşalım...

Hı lakin güzel soru böyle insanları hayal kurduruyor mutlu ediyor faln filan.

0|0
    0|0
  • Direk asardım kendimi ...

Ölümü bekleyemem ben O.o

0|0
    0|0
  • sevdiğim kadınla kimsenin olmadıgı biryerde son günlerimi yaşardım ve o son günde onun kucağında ölmek isterim

0|0
    0|0
  • Yapmak isteyip yapamadığım ne varsa onu yapardım. Lasvegasda sabahlara kadar kumar oynardım ve muhtemelen az uyurdum fazla uyumazdım zamanı iyi değerlendirirdim :)

0|0
    0|0
  • Yer içer gezer tozardım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27
Yükleniyor...