Sosyalliği seven arkadaşlar bir bakabilir mi?

Üniversite öğrencisi olanlar ve sosyal olduğunu düşünenler. Size bir teklifim olacak. Bir organizasyon şirketinde okurken çalışıp para kazanmak ister misiniz? Benim ekibime farklı üniversitelerden arkadaşlar arıyorum. Parasından da memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz ;)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• tam olarak ne iş yapcaz patron?

0|0
    0|0
    • azcık çevren varsa bu iş kolay. Ben bu şirketin temsilcisiyim. Kendi grubumu oluşturdum şimdi genişletiyorum. Konsepti hazır olan şeylere sadece katılımcı bulmak sizin işiniz :) zaten bu işi severseniz zamanla siz de yeni fikirler üreterek bunu da yapalım mı demeye başlıyorsunuz :) bu işten keyif alabilmek önemli..

• iyi hoş ama son senem staj tez kpss vakit ayırmak zor olur:/

• evet haklısın , teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ne tur bı ıs calısma olanagı nasıl

0|0
    0|0
    • yazın yapılan büyük festivaller, kış festivalleri, yılbaşı organizasyonları, geziler vsvs. konsepti belli olan şeylere kişiler buluyorsun sadece. Senin biraz çevren varsa bu markayı araştıran herkes zaten tereddütsüz katılıyor. ayrıntılı bilgi için mesaj atabilirsin

• tarzım bır ıs degılmıs

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende yaz ve doğa sporları festivali organizasyonu yapmayı planlıyorum ekibimle fizibilite çalışmalarını 1 yıldan beridir sürdürüyoruz ciddi sponsorlar ile görüşmeler içindeyiz kısmetse önünüzdeki yaz gerçekleştiricez sizlere kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • titan benzeri bir saadet zincirimi bu ?

0|0
    0|0
  • Sağol para bizde b..k.

0|0
    0|0
Yükleniyor...