Zayıflayamıyorummm bir yardımmmmmm?

Zayıflayamyorum arkadaşlar. Fit olmak istiyorum ama olamıyorum. 167 boyum var 64 kilom var. Üniversitede okuyorum olduğum yer çok dışarda. Spor salonları falan yok. Tatilde evime gidicem 1 ay spor salonuna yazılsam toparlanır mıyım

1|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• yemeği kes ve 1 saat yürüyüş yap, zayıflamaman için neden kalmaz

0|0
    0|0
    • yemeği kes derken? tamamen mi diyosun

• sadece bol yağlı kalorili yiyeceklerden uzak dur, ekmek hamurişi vs. biraz kıs ve yürüyüş yap, erir zaten yağlar. çok zor değil aslında.

• kilo fazlam az olduğu için zor veriyormuşum öyle söylemişlerdi. Çok kilolular daha kolay verirmiş mesela. Ya zaten şekersiz çay içerim , ekmek yemem ben. Final zamanı diye kek falan götürüyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Diyet yapmalisin

0|0
    0|0
  • Sana ufak ve basit 1 diyet vereyim 1 ay yaparsan aksatmadan toplarsın vücudunu

0|0
    0|0
    • tabi

• sabah kahvaltım sadece yoğurt mu yani

• Hayır onu kahvaltıyı yapmadan yiyeceksin aç karnına o zaten biraz tok tutar seni 1 saat falan sonra kahvaltını yap ama ekmeği çok yeme.

• zamanın varsa sabahları koşu baya işe yarıyor hani

0|0
    0|0
  • Bende kılo alamıyom yeaa :(( :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sporu herkes yapamıyor imkan olmayabiliyor. ekmeği kes karbonhidratları azalt (pilav makarna patates) tatlıdan uzak dur yemek arasında su iç gün içinde de bol su iç zayıflayacağına eminim. sabahları meyve olarak elma ye

0|0
    0|0
    • bu şekilde ne adar zamanda zayıflayabilirim acaba? Bir de aralarda bu form bisküvilerinden falan yesem zararı olur mu? Ya da burçak gibi bisküviler

• çok teşekkür ederimm

• Rica ederim canım :)

• 3 beyazi kes pirinc mirinc hamurisi yeme sebze agirlikli beslen olabildigince yürü. 174 boyum var 74 kiloydum şu an 59 ::)

0|0
    0|0
    • aaa ne kadar zamanda nasıl yaptınn

• 3 ay falan sürdü beniim amaa herkesin metabolizmasii farklidiir

• Spor onemli tabi. Yediklerine de dikkat etmen gerek. Hala olmuyorsa doktora git..

0|0
    0|0
    • yok aşırı bir kilom yok 5 kilo falan versem yetecek

• biraz kilolusun boyuna göre ama uzunsun allahtan tabi zayıflamak o kadar kolay değil az yesende kilo verilmiyor onla birlikte düzenli spor gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...