Para çalarken suç üstü yakaladığın birisine ne yaparsın? Üstelik sevdiğin birisi...

Bugün hiç beklemediğim birşey oldu . Gözümü kırpmadan, çoğu şeyimi paylaşabileceğim bir kuzenim var sanıyordum. Bugün beraberdik , ben müzik dinlerken, yan odaya geçmiş. Ne yaptığını merak ettim yanına gittiğimde, cüzdanımı elinde gördüm. Beni görünce cüzdanı yere attı. İnanın çok utandım ne diyeceğimi bilemedim. çıktım hemen odadan. Çünkü hiç beklemediğim birşeyi , beklemediğim insandan gördüm ilk defa.Üstelik lanet olası 20-30 lira için. İstese ben verirdim zaten. Sizce onunla konuşmam gerekir mi ? Yoksa yaptığı hatanın bedelini vicdanıyla ödüyormudur ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ses çıkarmayarak hata yaparsın. 1 milyarım gitti çekmecemden üstelik evimize sadece akrabalarımız gelmişti aralarından biri mutlaka daha önce biri yapmış delikanlıyken şimdi koca adam acaba o mu yoksa biri daha var o mu bilemiyoruz olan benim parama oldu :( haram zıkkım olsun kuzenimde olsa.. umarım utanmıştır ve hemen evden gitmiştir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Konus onunla en azından alıskanlık haline getirmesin. De aramızda kalıcak bu paraya ihtiyacın olduğunda söyle böyle seyler yapma gibi konus.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• belkı cok sıkısmıstır bi anlık seytana uyup o çirkin yolu seçmiştir sen tanıyosun sımdı o kişiyi bilmiyoruz ama eğer düzgün karakterde birisiyse hatasını anlamıstır al karsısına konus zaten pısman olmustur buyuk ıhtımalde bır daha yapmaz

0|0
    0|0
    • Düzgün karakterli birisi normalde. konuşmamdan yanasın yani. sence ne demeliyim

• Konuşucam , teşekkür ederim

• Kötü olmuş. İki çift laf edemedin mi?

Benim param değerli abi. Benim canımı al paramı alma yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...