Ona şiir yazdım, bir hediye kutusunun içinde gül yaprakları arasında sundum. Bu güller kokmuyor dedi.

Güneş dün sabah onun boynuna masum bir öpücük kondurmak için perde engelini aşmıştı, haliyle ben de aynısını yaptım..

Papatya çayımı içerken yeni bir şiire başladım. Her şey onun içindi, kalemim hikaye. Ne yazık ki şiirimi sevgilime takdim ettiğim an, evet evet işte o kalp çarpıntısının başladığı an keşke güneş perde engeline takılsaydı dedim kendi kendime.

Kutuyu açtı, gül yapraklarını kokladı "ama bunlar kokmuyor ki kesin şiirin de berbattır" dedi.

Ne yapmalıyım ben ?

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Yani şimdi düşünsene onun da senin gibi romantikliğin dibine vuran bir kadın olduğunu. Her gün bir çiçek, bir böcek isteyen... ne kadar da sıkıcı olurdu kim bilir. Mesela şu espriyi bile kaldıramamışsın romantiklikten, oysa o işin şakasında. Demem o ki, her eve bir odun şart, iyi denk gelmişsiniz.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hayallerimin erkeği diyorum ama duymuyor beni :((((((( O beni alsa ben ona gül kokarım :/

0|1
    0|0
  • Senin değerini bilmiyor anlaşılan.. Biri bana böyle yapsa mutluluktan ağlardım ya... Kırmızı gül falan koymuşsan zaten kırmızı güller pek kokmaz ama düşünmen önemliydi. Sevgilin biraz sert çıktı yani..

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi?

• ben duygusal olduğum için ağlarım yani böyle romantik şeylerde.. fakat sizin gibi biri çıksaydı karşıma herhalde kaçırırdım yani.. :D romantik olmak güzeldir fakat karşındaki anlamıyorsa o karşındakinin sorunudur..

• Teşekkur ederim içimi rahatlattınız biraz da olsa;)

• arkana bakmadan kossaydin cunku insan olduguna dair suphelerim var

0|0
    0|0
  • mezarlık gülleri,ikinci sınıf şiirler.intihar filan et,öncesinde yak ama tüm yazdıklarını.ardından cesare pavesein varisiydi derim söz.

0|0
    0|0
  • odunluk seziyorum:)

0|0
    0|0
  • cok rica ediyorum git ol. bir sey yap. intihar falan et.

0|1
    0|0
  • Al siiri geri yirt at gozlerinin onunde.. Bunu yapmaliydin :-)

0|0
    0|0
  • demekki kız odun romantikten anlamıyo hç bişey yapama boşver:D

0|0
    0|0
  • kız arkadaşın ya odun ya da kendini senden soğutmaya çalışıyor iki ucu b*klu değnek uzak dur derim

0|0
    0|0
  • hahahah ne kadar ınun bırıne yapmsısın bunu yazıkk sana..

0|0
    0|0
  • Bir iwi yapiyorsan tam yapacaksin :)kokusu olan gul koysaydin sen de

0|0
    0|0
  • kızın burnunda bır sorunvardır belkı amelıyat ettır bence

0|0
    0|0
  • kiz hakli o güller kokmuyorsa orda ne isi var? kesin siirin berbattir.

0|0
    0|0
  • duygu ve latif hissiyattan anlamayan biri galiba,

0|0
    0|0
  • onu en yakın bi döşemeciye gönder, odun a bak yaaa kalas çıktı seninki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hocam sizleri en son Yeşilçam Klasiklerinde görüyorduk.

Zamane adamları pek anlamaz. Ya da size latife yaptı siz sezemediniz :))

Bilemiyorum artık.

Ama gerçekten böyle aseven arkadaşları gördükçe üzülüyorum..

Neden ? Çoğu kez doğru insanı sevemedikleri için.

0|0
    0|0
  • ne mi yapmalısın? dostum s*ktiri çalmalısın :D o kdr şey yapıorsun ve verdiği tepkiye bak.. Seni sevior olsaydı küçücük bir sürprize bile mutlu olabilirdi..

0|0
    0|0
  • Beddua etmedinmi sen hala yoksa ?

0|0
    0|0
  • bitmiş o iş.

0|0
    0|1
Yükleniyor...