Senin hayalin bir başkasının gerçeği oluveriyor bir anda...

daha öncede bu konu hakkında yazmıştım hoşlandığım birisi olduğundan söz etmiştim aynı sitede oturuoruz kendisi biraz bnden büyük ama ortak tanıdığımz kmse yoktu o zamanlar onunla aynı iş yerinde çalışan bi bayanla arkdaş oldum bu konuyu o bayanada anlattım oda sorabileceği bi arkdaşı olduğunu söyledi çok yakın arkdaşıyla samimiymiş benim beğendiğim kişi.. sordu bu sıralar birisiyle grşme aşamasında olduğunu öğrendik en acısıda o grşdüğü kız bizim ailecek tanıdığımız birisinin kızı olması adam hakkında öğrendiğimiz kariyere etikete önem vermiyormuş ama güzel bi bayan istiyormuş sorduğumuz kişide bu kız olmassa bnden bahsedeceğini söyledi çok pişman oldum sonradanda rezil oldum gibiisnden sizce benim hakkımda kötümü düşünmüşlerdir çok üzülüorum bn bir buçuk senedir platonik onu seviorum o ise şu an bi başkasını tanıma aşamasında

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sevdaların en zoru bir kadının bir erkeğe bu şekilde duyduğu platonik aşkı. Sonuçta kadın-erkek ilişkisinde genelde teklif eden ya da ilk adımı atan taraf erkek olunca, kadın aynı duruma düştüğünde daha bir eli-kolu bağlanıyor sanki. Bu birbuçuk sene içinde onunla hiç mi tanışma, konuşma durumu oldu bilemiyorum ama, bence en doğrusu bir şekilde onunla konuşma ortamı yaratman öncelikle ve bunu da sanki tesadüfmüş gibi yapmalısın. Sonra zaten seni tanıdıkça ve birşeyler paylaştıkça, sana karşı olabilecek duygularını görebilirsin. Bence olumlu düşün, yeter ki bu durum sende takıntı yapmasın. İnşallah her şey dilediğin gibi olur...

0|0
    0|0
    • bn bu süreç içinde onu facebooktan ekledim kabul etti bu süre içinde hiç denk gelip konuşamadık benim doum günümdü ailem duvarıma kutlama mesajları yazmış buda onu gördü sanırım çnki ailemle aynı kurumda çalışıolar bi baktım silmiş beni buda illaki bnde takıntı yaptı brz zaman sonra nie sildiğinizi öğrenebilirmiym die mesaj yazdm cevap vermedi bn hep bni beğenmio yada ailemi takıntı yapıo die düşündm

• Eyer ona gönderdiğin mesaja cevap vermedi ve seni görmezden geliyor ise bırak bu işi !

Sen elinden geleni yapmışsın ! O seni ve senin hissettiklerini kesinlikle biliyor.

Kendine dön ve daha fazla acı çekme !

• Aslında bazen görürüz de görmek istemeyiz ya, sanırım böyle bir durum seninkisi de maalesef. En iyisi onu unutmaya çalışmak olacak; bu unutma durumu elbette bir parmak şıklatmasıyla olmuyor, ama zamanla olacaktır inan bana.

Erkekler Ne Diyor 10

• Merhaba canım kardeşim

Bunda utanılacak bir durum kattiyen yok.

Nihayetinde gidip pat diye admaın yüzüne söylememişsin sevdiğini.

Araya elçi koymuşsun. Utanılacka bir durum yok ortada.

Kendini komplekse sokup da germe boş yere.

Etikete önem veren adamların aile saadeti oılmaz bundan emin ol.

0|0
    0|0
    • ben bir yıl önce bu insanı faceden eklemştim ilk başta kabul etti 3 gün durdurdu sildi bni halbuki hiç konuşma dahi geçmedi aramızda bnde aileme bağladım sildiğini tanıdık olduğu için silmişdir gibisinden bunu çok takarak neden sildiğini sordum ama cevap vermemişdi arkdaşlarımda belki face önemsemiyordur o yzden cevap vermemişdir falan dendi o bakımdan böle bi cesaret gösterdm aşkta gurur olmaz die düşündm

• Sen o adamdan vazgeç..

Aşık olmaya değer daha güzel insanlar olduğuna yeminler ederim.

Canını sıkma. Boşver ve git. Sen kendini basit biri gibi görme. Etikete önem verene de gönül verme.

O adam seni hayat arkadaşı dava arkadaşı olarak değil bir ambalajı iyi sarılmış eşya olarak alacak.

Etikete önem veriyor ya..

• sabır sabır

0|0
    0|0
  • takma ya belki oda sana ilggi duysaydı 1.5 sene senin sevgin sürmezdi bir bu yönden bak yok niye köttü düşünsünlerki sevmek ayıp mı en yakın arkadaşım benim sevdiğim kzıı seviyordu yani ben onu suçluyacak mıyım sonra kız ikimizede bakmadı arkadaşla tam 7 yıldır sürüyor arkadaşlığımız hala sürüyor.

0|0
    0|0
  • hayaller gerçekleri örter..

0|0
    0|0
  • nerden biliceksin böyle bişi olduğunu rezil olucak bi durum yok bence

0|0
    0|0
  • o bunu duyunca degerlendirmek isterse hemen atlama cünkü bu asamada hemen sana ısık yakarsa sende değil kukunla ilgilenecektir;) ayık ol tatlım

0|0
    0|0
  • duyguda dürüst olmak gerekiyor sevmek aşık olmak kadınında hakkı hoşlandıysan bir aracıyla bir çay bahçesine davet et hoşalndığını dile getir

0|0
    0|0
  • o çok kötü bişey

0|0
    0|0
  • bosver kafani takma zaman gosterir ne olucani
    seni sevmedini soyleyelim dunyanin sonu mu ?

0|0
    0|0
  • Soruyu anlamadım.Gunluk gibi yazmışsın.

Daha once sorduysan oradan devam etseydin daha iyiydi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o sni farketmemişse zorla olmaz canım keşke ilk adımı sn atmasaydın bi bayana yakışmaz

0|0
    0|0
  • onada sükrederm ne diyleim :)

0|0
    0|0
  • Yat kalk olmaması için dua et. Birinden hoşlanmak veya sevmekle rezil olmanın hiç bir alaksı yok. Aylarca acaba biri var mı diye kendini yeyip bitireceğine en kısa yoldan öğrenmiş oldun işte. Bence kendini göster, dikkatini çek ve şansını artır. Şu aşamada yapabileceğin en doğru şey bu.

0|0
    0|0
    • eğerki o kızla olmassa o sorduğumuz arkdaş ona söylicek beni ne istemezse beğenmezse hep yüz yüzede gelioruz zor olur sanırım benim için

• Hayat bu olumlu veya olumsuz sonuçlar olabilir. Bunların hepsine birer tecrübe gözüyle bak. Reddedilmek kötü bir şey değil. Bu seni küçültmez. Herkesin tarzı farklı sonuçta. Seni beğenmemesi veya istememesi senin eksikliğinden veya değersizliğinden kaynaklanmaz. Sadece onun tarzı farklıdır o kadar.

Yükleniyor...