Bursaya bomba yüklü 2 araç giriş yapmış peki şimdi ne olacak?

sabah polisler çevrede arama yapıyorlardı.bomba yüklü 2 aracın Bursaya giriş yaptığını ve bu araçları tespit etmeye çalıştıklarını söylemişler.Peki yine geç kalınırsa ne olacak ? pkk halka zarar vermeye başlıyor gün geçtikçe destek çıkanlar bunu göremiyor mu ? Ülkemizi karıştırmaya ayaklandırma çıkarmaya çalışıyorlar.En kısa zamanda araçların bulunmasını umuyorum.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• O bombalar kıçlarında patlasın inşallah.Bursa'da böyle bir saldırı olursa halk sağduyulu falan olmaz.

0|1
    0|0
  • AKP yı secerlerse daha cok Hepsı bok yoluna geberecek işte..

0|0
    4|1
    • merak ettim bak şimdi sence kim gelmeli başa pkk yandaşları mı ? boş konuşan yaşlılar mı ?

• bu sorun 30 yyıldan beri var icerdekiler temizlenmedikçe nasıl çöülür

• aynen öyle ...

• 1 haftadır var bu söylenti doğru mu değil mi bilinmez...

Burada bile bazı sorularla provokasyon yapan kişi veya kişiler oldukça gerçek hayatta olması şaşırtıcı gelmiyor.

0|0
    0|0
  • illa bi şehrin yok olmasını bekliyorlarki bişeyler yapsınlar. Ya nasıl girebilir o bombalı arabalar oraya ya hiçmi kontrol yok allahım deli ediyolar insanııı heh sonraa buyrun cenazeye pekii biz napalım diken üstündemi duralım artık sesimiz kısıldııı bağıra bağıra . Nerde bu devlet nerdeee buunlar hala neyi bekliyolar.

0|0
    0|0
    • arama olmuyor...giriş yaptıktan sonra sızan haberler ile arama başlıyor :/

• hıı zaten heo öyle olur bakalımm insanlarrr napıcak ayaklanmazlarsa iyi

• Büyük güçler iş başında. 3.Dünya Savaşı geliyor.

0|1
    0|0
  • devletin suçu hepsi.

0|0
    0|0
    • sen bir şeyin yuvasına çomak sokmadığın sürece ne olur...

• abd nın gotunde dolanırlarsa daha cooook olaylar olur

• devlet rahat rahat yatarken,cocuklarına çürük raporu alırken olan halka oluyo daha nolacak ?

Erkekler Ne Diyor 2

• sen evden çıkma hacı ölen ölür kalan saülar bizimdir.

0|0
    0|0
  • nerden biliyosun pkk olduğunu,bombaları sen mi yüklemlerine yardım ettin...boş boş konuşmayın

1|0
    1|1
    • iyi misin sen ---

• çok şaşırdım :(

• neden?

Yükleniyor...