Hiç tanımadığınız birisi sizden hoşlandığını söylese ya da tanışmak isterse ne yaparsınız?

Merhaba canlarım,

Erkek arkadaşlar ve bayan arkadaşlar sorum hepinize..

Hiç tanımadığınız bir erkek/kadın yolda, otobüste, metrodai okulda, cafede v.s. umuma açık veya kapalı her yerde gelecek ve size diyecek ki;

- Merhaba, tanışabilir miyiz ?

- Merhaba, çok hoşsunuz, tanışabilir miyiz ?

- Merhaba, cep telefonunuz varsa alabilir miyim ?

- Merhaba gözümü sizden alamadım, acaba tanışabilir miyiz ?

- Selam, seni çok beğendim, çok hoşsun... - Eee ?!

Evet, ne yapardınız arkadaşlar bu sorular karşısında. ?

Yani tanımadığınız birisi ile tanışma faslınız nasıl olur ? Direkt ret mi edersiniz, tanımak mı istersiniz.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• her gun okula giderken bi cocukla karsılasıyodum ben giderken o karsıdan geliyodu. hic dikkat etmemistim aslında bi gun geldi telefon numaranı alabilir miyim ? dedi hayır dedim. asla vermem tanımadıgım insanlara özel bilgilerimi .adımı dahil.

0|0
    0|0
    • Hocam tipinden hoşlansaydınız verir miydiniz peki ?

Ya da takım elbiseli, giyimi düzgün birisi..?

• lisedeyim yalnız ben. o yasta "beyfendi" bulmak zor. cocuk da lisedeydi. en iyi arkadasımla yolda tanısmıyorum ayrıca aynı sey degil.

• Pardon lise olduğunu farketmedim. Ben öğrenci dışındaki arkadaşları düşünerek yazmıştım

:)) tabiki senin yoldan geçen adama telefon vermen yanlış. Ama anasını falan yollarsa anasıyla tanışırsın.

Seninle evlenmek ister belki..

Kızlar Ne Diyor 3

• genelde görmemezlikten geliyorum nedense güven vermiyo bana o tür insanlar.. sanki her kıza aynı şekilde teklifte bulunuyorlarmış gibi.. Sevgi emek ister, uğraş ister bana hemen açınılmasını sevmiyorum

1|0
    0|0
  • berhaba guzel kiz tanisa bilirmiyiz diye bilirsin :) hos

0|1
    0|0
    • Vay vay vay, demek öyle birisi gelse dese kabul edersiniz yani tanışmayı..

Merhaba prensesi tanışabilir miyiz falan fıstık :

• evet bvebeyim tanisalim nevarki onlarda insan deyilmi :)

• tanışa bilirizz yanı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu tarz klişe tanışma sohbetleri yaparsa tabi kii hayır.. Ama eğlenceli we dikkatimi çekecek tarzda yaklaşırsa tanışırdım :) Eğlenceli olabilir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...