Fenerbahçe UEFA Avrupa Liginde başarılı olur mu ?

fenerbahçe şampiyonlar liginden elendi peki UEFA Avrupa Liginde başarılı olur mu ? cevaplarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
Marsilya, Mönchengladbach ve Limassol sizce bu rakipleri geçebilir mi

0|0
9|39

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• Koyu bir Galatasaraylı olarak. Fenerbahçe Şampiyonlar Liginden elendiği için üzüldüm. Ne kadar Galatasarayı tutuyor olsam da, yurtdışında hangi Türk takımı olursa olsun desteğim sonuna kadar. Umarım UEFA Avrupa liginde başarılı olur ve Türkiyenin adını yüceltir. Aynı şeyi grubu belli olan Galatasaray ve avrupada oynayan tüm Türk takımları için de diliyorum.

1|1
    0|0
    • Helal olsun sana,valla bak.

• Teşekkür ederim irresistible. Kanım sarı kırmızıda aksa herhangi bir Türk takımı Avrupa maçlarından birinde final oynasa gider o takımı destekliyormuş gibi bağırır, sevinir, çoşar, üzülür ve mutlu olurum.

• bir zamanlar hagi yi alkışlıyorduk şimdide alex i alkışlıyoruz efsanelerin değerini bilmek lazım.başın öne eğilmesin aykut ,bu taraftarın senden daha kocaman olduğunu unutma.bırak bu kaprislerini.sen o taraftardan daha büyük değilsin .

• gruptan çıkar 1-2 tur geçer elenir

0|0
    0|0
  • Bu taktik anlayışıyla bir şey olmaz. Uefada daha güclüler var.

0|0
    0|0
    • elimizdeki kadro rahat gecer. ama taktik. yani ilk 11 ve oyuncu degişiklikleri yanlış

• Birkere Aykut Kocaman gitmezse o takımdan birşey baklemem

Adam kaptanı yedek yaptı ya la ...

Alex gibi bir adamı sırf kıskançlık yüzünden oynatmıyorsan ...

Demek ki Teknik direktör ruhu yok sende ...

1|1
    0|0
  • Dün yumruklarımız parçalandı sinirden. Hala Aykut bey takmış selçuk mehmet topal ikilisine. Kardeşim al baroniyi stoch'u öyle başla.Sonra nasıl değişiklik yapıyosan yap. alex baroni stoch üçlüsü kesildiği sürece ve dün ki kadro olduğu sürece başarılı olamayız.

0|0
    0|0
  • fener anca gider boşları toplar gelir, bu hep böyle oldu

0|0
    0|0
  • Galatasaray'la kendilerini bir tutup, başarılarına çamur atmayı bırakırlarsa belki bir gün kendileri de başarılı olabilirler...

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'li arkadaşlara dün akşamki maç için geçmiş olsun Allah'tan Uefa kupasında ön eleme oynamadan direk guruplara kalıyorlar yoksa...

0|0
    0|0
  • böyle giderse olamaz... şimdi benmi anlamadığım alex selçuk'tan kötü mü... selçuk yüzünden gol atıyorlardı hadi onu geçtim selçuk alex kadar gol atma asist yapma gibi meziyetleri yok bizim dünkü maçta goller bulmamız gerekirken selçuk hala saha hatalar yapmaya devem etti alex oyuna girdi peş peşe posizyonlar geldi kaleci fazlası ile iyidi... normal şarlartda uefa avrupa ligi gruplarından çok rahat çıkmalı ama böyle giderse çıkmaz

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe gruplardan çıkmayı başaracak, daha sonra karşısına gelen ilk takıma elenecek.

0|0
    0|0
  • fenerden bi cacık olmaz

0|1
    0|0
  • Aziz-Aykut Ve Alex Oldugu Sürece Olmasın Başarılı Filan.Yapı ve Büyüme Bakımından Yapılan Devrim Futbol Mentalitesnde Yapılmadı.hala Mal Kafa İle Takımlar Yönetiliyor,Futbolcuların Götler Tavan.

0|0
    1|0
  • alex gıbı bı oyuncuyu takıma kusturdun ya daha ne dıım sana aykut bır gs olarak alex i izlerken zevk alıyordum

0|1
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak söyleyeceğim tek şey. Bu takım bu orta sahayla bir halt yapamaz. Rezil olsunlar istiyorum. Belki akılları başına gelir. Selçuk gibi bir adam bu takımda nasıl oynayabilir ya.

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak umudum yok

0|0
    0|0
  • Uefada turk hakem yok diye biliyorum yaniliyomuyum yoksa

0|0
    0|0
  • İşin açıkcası olamaz aykut hoca final oynamayı hedefliyormuş hey allahımya moskovayı fenemeyen takım gidip uefada kimi yenecek aykut hocanın istifa etmesi lazım

0|0
    0|0
  • FB taraftarıyım ama pembe tabloya gerek yok bu kadroyla ve korkak bir hocayla birşey olmaz maalesef,Aykut hocayı severdim ama geçen sene ona çok ağır gelmiş belli ki cesaretini,ruhunu kaybetmiş...

0|0
    0|0
  • bu takımda selçuk, h. ali, m.topal, oynadığı sürece hiç bir yerde başarılı olamaz. aykut kocaman'ın kaprisleri sonucunda bu takım ŞL'den elendi. birinin bunun farkında olması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Şansın tamamen bize karşı olduğu bir maçtı, top kaleye girmemek için elinden geleni yaptı.Pisi pisine gitti tur ama olsun iyi mücadele vardı.Bence gruptan çıkılır ya sonrası önemli asıl.

0|0
    0|0
  • Hı hı...olur olur..!

0|0
    0|0
  • önümüzdeki maçlara bakıcaz

0|0
    0|0
  • ordanda eli boş döner gameower sarı gelin:)

0|1
    0|0
  • aykut kocamana ragmen olur

0|0
    0|0
  • Aykut hocaya rağmen olur Fenerbahçenin hiç bir şekilde rakibi olamaz bu takımlar.

0|0
    0|0
  • bu kadroyla bu teknik direktörle olamaz

0|0
    0|0
  • olur.

0|0
    0|0
  • Olabilir kadrosu Avrupa Ligine yeticek seviyede

0|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • iyi oynarsa çeyrek finale kadar gidebilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 9

• inş olur şimdiden tü kaka dememek lazım takım da hoca da kendine gelir inşallah umutluyuz

0|0
    0|0
  • Olucak ya Olucak!

0|0
    0|0
  • Takımın sonunu getiren bir teknik direktörü varken sence ?

0|0
    0|0
  • Suan icin bence bir isik yok. Silkelenip kendimize gelmemiz lazim.

0|0
    0|0
  • Gönlümüz olmasından yana fakat bilemiyorum. Bir kendine gelse artık takım ve Aykut Kocaman.

0|0
    0|0
  • askjdnjksndfkjs hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • bence fb dn bu senede birşey çıkmaz..

0|0
    1|0
  • Yok be bacım, avrupadan eli boş dönecek gene ;););)

0|1
    2|4
  • Aykut hersey mahvolduuuu... aykut tamamen salak... ıstıfa etsın ıstıorum...! -,-

0|0
    0|0
Yükleniyor...