Futbol neden kadınlar tarafından sevilmez?

Bayanların geneli neden furbolu sevmez?

0|0
12|38

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle düşünüyorum; futbol maçların bazıların da küfür ve davranış olarak olumsuzluk olduğu için itici gelebilir kimilerine.. Bazıların da futbolu sevmesi küfür ve davranıştan dolayı değil onlar umursamadıkları sadece futbol'a odaklandıkları için sevebilir.. Bir diğeri de futbol pek oynayış ve görsel olarak hoşuna gitmiyor olabilir. Benim de basketbol hiç hoşuma gitmiyor..!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Zevkini tadamayan sevemez

0|0
    0|0
  • Anlamadıkları için

0|0
    0|0
  • sevilcek bişey değil de ondan bende sevmiyorum :S

1|0
    0|0
  • erkeğim ben de çok bayılmıyorum çünkü bir ilerisi yok 90*112 metrede 20-25 kişi top koşturuyor heves alınacak bir olay

0|0
    0|0
  • saçma sapan diziler daha çok dikkatlerini çekiyosa demek ki :D :D

0|0
    0|0
  • Kadınlar futbolu önemleştirip kıskandıkları için genelde. Vay bana vakit ayırmıyo da bak maç izliyo pislik gibisinden. bir de yetiştirilme koşulları genelde Türkiye de bişeyi bir cinsiyet çok yapıyosa diğer cinsiyet içgüdüsel karşı çıkıyo Örnek: Kız diyo ki ben erkekler gibi futbol oynamam güreş tutmam o erkek sporu. Erkek de diyoki ben ip atlamam. İşin özü bu bence

0|0
    0|0
  • Bayanlara mantıklı gelmiyo ve futboldaki şiddet ve küfür olaylarından dolayı kadınların gözünde hoş bir imajı yok diğer spor dallarına ilgi duyuyolar ama futbol gerçekten bir erkek oyunu

0|0
    0|0
    • Erkek oyunu diye kalıplaştırıldığı içinde olabilir yurtdışında bayan futbol ligleri var. Ben spor yüksekokulunda okuyorum ve branşım futbol ☺

• Belki birgün bir takımda antrenör olarak karşımıza çıkarsın umarım böyle bişiy olur ama ülkemiz buna hazırlıklı değil ya da erkekler bir bayan konutasında antreman yapmaya yönetilmeye hazır değil gururda yapabilirler ama isteriz kenardan direktif veren bir bayanı

• futbol aslında basit bir oyun değildir. Çok detay bilmek gerektiren bir oyundur tamda herşeyi detayına kadar düşünen bayanlara göre

0|0
    0|0
  • erkeklerin kendilerine ayıracağı zamanın büyük bir bölümünü futbola ayırmasını hiçbir kadın kabullenemez.. ilgiye hasret kalmalarının en büyük sebeplerinden biridir futbol.. ondan sebepp

0|0
    0|0
    • Her bayan buna dahil değil bence. Ben futbol aşığı bir bayanım ve fazla fanatiğim ☺

• zaten önemli olan bişeyleri beraber yapabilmek.. eğer futbol fanatiği isen eşinle veya sevgilinle maç ta izlersin, yorum da yaparsın, tezahürat bile yapabilirsin.. zaten o erkeğin bunları seninle yapması sana ilgi göstermesi anlamına gelir..

• 22 kişi bir top peşinde koşuyor dedikleri tek bu :))
    Ama orda futbol da heyecan stres fanatizm verdiği mutluluk yani karışık bir duygu işte bunu görmüyorlar

0|0
    0|0
  • erkeklere muhalefet olmak için. kadınlar erkeklerin çok sevdikleri şeyleri sevmez.

1|0
    0|0
  • kim demiş bayanlar futbolu sevmez,, erkeklerden daha fanatiklerini gördüm ben. sayıları gittikçe artıyor.

0|0
    0|0
  • Futbol sevmeyen bayani anlarimda, sevmeyen erkegi bir turlu anlamam.

Zevk meselesi ama neyse :)

Ama son zamanlarda futbolla ilgilenen bayanlarda artti baya..

0|0
    0|0
  • O atmosfer ruhunu yakalayamadıkları için

0|0
    0|0
  • sahada 22 kısı aynı formayı gıydıgı ıcın

onceden oyle bır sey vardı facebookta aklıma geldı

0|0
    0|0
    • not: aynı forma derken tıpatıp aynısı degıl bıldıgımız forma

• beceremedikleri için

0|0
    0|0
  • Her kadın sevmesin zaten. Bana farklı olanlar lazım.

0|0
    0|0
  • hoşaftan anlamadıkları için

0|0
    0|0
  • Sert bir oyundur futbol bence ondan dolayı sevmiyorlar

1|0
    0|0
  • cocukluktan gelen bişey cocukken bayanlar bebeklerıyle erkekler ıse top la oynar bide su var bayanlar bir türlü ofsayt konusunu anlıyamadığı için :)

0|0
    0|0
  • 22 erkek onların peşinden koşmuyo ya kıskanıyolar topu :))))))

0|0
    1|0
  • Aynen bu sorunun cevabını bende bekliyorum kızlar. s

0|0
    0|0
  • futbolcuların hepsi yakışıklı değildir o yzuden

0|0
    0|0
  • ofsayt yüzünden.

0|0
    0|0
  • Halbuki bilmiyorlar ki ; Alışveriş kızlar için neyse Futbol da biz erkekler için o.

0|0
    0|0
  • Nedenini bilmiyorum ama ben de futbolu hiç sevmem. Sevmek için çok uğraştım ama olmuyo :D

1|0
    0|0
  • Olaya spor olarak bakarlarsa bayanlarda sever neden sevmesinler

0|0
    0|0
  • Bu onlarin dogalarinda vardir pembe renk gibi:)

0|0
    0|0
  • Hormanal bir etken olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Profil fotondaki her kimse eski mısırlı hatunlar gibi great perfect :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 12

• Erkek işi, sen ne anlarsın laflarına maruz kalıp bir de erkeklerden anlamak için yardım istediklerinde aşağılanma ve küçük görülmeyle karşılaştıklarından olabilir. Ofsaytı öğrenmek isteyen kızlara söylenen laflar ortada.

0|0
    0|0
    • Buda bir neden doğru yaklaşım

• Rica ediyorum burada soru sorup hakaret yemesinler mesela gelip ilgili gördükleri bir bayana sorsunlar cidden öğrenmek amaçlı ise çok daha kibar ve anlaşılır olacağımıza eminim.

Bu arada kim sevmiyor futbolu, futbol aşktır Beşiktaş'k :)

• Ben severim diğer sporlardan daha eğlenceli

0|1
    0|0
  • Hayatımın bir parçası..

0|0
    0|0
  • Küçüklükten ''erkek oyunu'' diye öğretildiği için, ''kız işi değil'' dedikleri için böyle.

2|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum, ilgi çekici degil

0|0
    0|0
  • ben seviyorum

0|0
    0|0
  • Evet cokca skici buluyorum. Basketbol gibi guzel bir oyun varken neden futbol. Oyun boyunca ordan oraya kosup az sayi yapiliyor. Basketbol daha hareketli :D sevin onu

0|0
    0|0
  • ben severim :))))

0|0
    0|0
  • neden sevmediklerini bilmiyorumda lisede 2 senemi verdim resmen futbola, hiç sevilmezmi ya :)

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum

0|0
    0|0
  • sevilir sevenler var ama herkes için farklı kimisi modaya düşkündür mesela ama sevenler var ;)

0|0
    0|0
  • ben severim :DdD

0|0
    0|0
Yükleniyor...