Nasıl kadınları seviyorsunuz?

aslında gönül bu, nereye konduracağı belli olmuyor. ama ben ömrü hayatım boyunca; karar vermek için illa sevgilisine ihtiyaç duymayan, ağlak olmayan, evlenmeden oramı buramı mıncıklatmam demeyip içinden geliyorsa cinselliği yaşayabilen, bedeninde değil kafasının içinde namuslu olan, sırtını biyere yaslamaktansa ayakları üzerinde durmaya çabalayan ve bütün bunlar için dünyaya meydan okuyabilecek kadınları sevdim. Siz nasıl kadınları seviyorsunuz?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhabalar;

İnsan insana muhtaş olacak şekilde yaratılmış bir varlık olduğunu inkar edecek değiliz.

Kadınlar tek başına ayakları üstünde dursun mantalitesi kadınları erkekleştirmekten öteye gitmedi.

Namus ise, ahlak demektir. Yani bir kadının namusu, ahlakı nispetindedir.

Ahlaksız bir kadına namuslu gözüyle bakılamaz.

Nedir ahlaksız kadın ? Onun bunun adamına kendini pazarlayan, orta malı haline gelmiş, giyimi kuşamı ile de bir fahişeyi andıran kadın namussuz (ahlaksız) kadındır. Utanma duygusu ile ar damarı çatlayan kadın namussuz kadındır..

Şuan bu ahlak ölçüsüne riayet eden kimdir kim değildir ortada..

Kahpece giyinip erkekleri azdıran kadının ahlaklı bir kadın olduğunu söyleyecek değiliz.

0|0
    0|0
    • rahat ol arkadaşım, kasma bu kadar

• belli belli pek gerilmişsin, evde oturup hiç dışarı çıkmamanı tavsiye ediyorum. azarsın mazarsın mazallah

• ben güzel gözlü kadınları severim

bir de küçük ayaklıları, uzun boyluları

hem nasıl severim, öyle severim işte

terler avuçları, kesilir solukları.

ben mahzun kadınları severim,

yavru ceylanca kadınları, ürkekçe,

hem nasıl severim, öyle severim işte.

bilemezsin ne güzeldirler öpüştükçe,

ben akıllı kadınları severim,

düşünen, az konuşan, çok bilen,

her yerde her zaman nazı çekilen,

hem nasıl severim, öyle severim işte.