TÜRK KULÜPLERİNİN İSİMLERİNİN " SPOR " İLE BİTMESİ?

Yabancı bir arkadaşım puan tablosuna bakacak ve utanacağım diye acaip korkuyorum.. Ya arkadaş bu ne deha hayret ! Kimsenin aklına gelmemiş yabancıların aklına gelmemiş bizim kazmalar tutup " spor " eklemişler. Spor spor supor bu nedir yaw?

Gençlerbirliği, Mersin İdmanyurdu gibi kulüpleri görünce işte özgünlük diyorum mutlu oluyorum.

İllaki spor diyecekseniz şehrin ya da semtin adı + spor kulübü diyin. Ve SK diye kısaltın. Ya da FK diye. Ama yok ille de spor diyecekler.

Mesela Bursa SK ya da Trabzon FK gibi. Daha karizmatik olmaz mı? Daha uygun olmaz mı?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Mantıklı aslında. Ama dediğin gibi olsa bile akılda kalan isimleri ile derdimi anlatacağımız kesin :)

0|0
    0|0
    • :) haklısın ama isimlerimiz orijinal olsa iyi olurdu

• Olur olur bal gibi olur. Bunu yarın projelendiririz. Artık uyku vakti iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Gayet mutluyum Beşiktaşım benim. Hiç öyle sporla mporla da bitmiyor, Beşiktaj Jimnastik Klübü miss :D

0|0
    0|0
  • Yat uyu boşver

0|0
    0|0
  • kardeş ney
    in kafasını yaşıyorsun fc? nedemek biliyormusun?

0|0
    0|0
    • football club ın kısaltılmışı biliyoruz. Biz de aynısını söylüyoruz zaten. Türkçesi FK futbol kulübü

• Millet marsa koloni kurmaya hazırlanıyor biz spor kelimesinin tartışıyoruz :D haklısın

0|0
    0|0
    • Pardon ya sen marsa kurulacak koloni projesinde çalışıyordun. Pardon puro fesör meşgul ettik

Yükleniyor...