Protein tozları yerine?

arkadaşlar vücut geliştirmeye gidilyorum ama protein tozuda kullanmak istemiyorum antrenmandan önce ve sonra bol protein olacak bir içecek ya da bisküvi felan var mı varsa nerden bulabilirim?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Light sut yumurta lor peyniri light peynir ton baligi fistik ezmesi vs. Biskuvi olarak probiste cok protein var. Ama tabi kalorisi de var. Lor peyniri ton baligi fistik ezmesine dikkat et bazilarin bazilarinin icinde proteinden daha fazla yag oluyor ben hepsinin değerlerine bakip oyle aliyorum. Mesela a101deki gold markali fistik ezmesi, sadece kipada bulabildigim yorsanin boreklik lor peyniri en fazla proteine sahip baktiklarim arasinda. Lor peynirini hafid baharatlayip ya da light br yogurtla karistirip tuketiyorum

0|1
    0|0
    • a101 deki goldan bende aldıma ama tadını begenmedim trabzontarımın fıstık ezmesi var onu alıyorum tavsiyen için ayrıca teşekkur ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Balık et yumurta süt ürünleri kullanmalısın.

0|1
    0|0
  • protein tozu gayet kas yapar ve zayıflatır ya korkma o kadar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tavuk göğsü ye

0|0
    0|0
  • Spordan antremanın ağırlıgına göre 1 veya 2 kutu ton balığı yemeyi ihmal etme antremandan önce mutlaka sade kahve iç kafeinin uyarıcı etkisi daha etkili bir antreman yapmanı sağlar. Sabahları da mutlaka omlet yemelisin

0|0
    0|0
    • sabahları tahin pekmez fıstık ezmesi yiyorum elimden geldiğincede yumurta felan da yiyiyorum antremandan önce kahveyi denicem antrenmandan sonra muz tüketiyorum tavsiyen için teşekkuler

• Önce yaptığın spora göre ( body ya da fitnes ) ne kadar kalori alman gerektiğini hesaplicaksın. Bunun için bir kaç formul var yaşın boyun ve kilonla ilgili. Sonrasında yiyeceklerin protein ihtiyacını da internetten bulabilirsin gayet rahat, ama biraz daha masraflı olur diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • yani doğal proteinlenler beslediğin zaman baya bir masraf gerek tiyor

• Elbetteki günde sabahları 5 yumurta yarım kilo tavuk yiyebileceksen hodri meydan :D

• Tavuk pilav hem protein hem karbonhidrat bakımından zengindir. Onu tavsiye ederim ama ne yaparsan yap bir yerden sonra proteinsiz gitmiyor

0|0
    0|0
  • Ton balığı kullan kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...