Size şans getirdiğine inandığınız yaşınız hangisi?

Öncelikle yeni uyanan arkadaşlara GÜNAYDIN, öğlene doğru sorumla karşılaşacak kişilere TÜNAYDIN ve sorumu akşam vakitlerinde okuyanlara ise İYİ AKŞAMLAR dilerim :)

Evet arkadaşlar, sorumda da olduğu gibi diğer yaşlarınıza göre size enn güzel geçen yaşınızı soruyorum. Anketteki şeçeneklere uymak gibi bi zorunluluğunuz asla yok. Fakat sizden küçük bir ricam, gerekçede sunabilirseniz bana çok sevinirim. Misal, "ben şu olaydan dolayı, yada bana şunu yaşattığı için 20 yaşımı çok severim ve hep yeri bende özeldir" gibi bi açıklama istiyorum.

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim, herkes içinden geldiği gibi cevap verirse sevinirim. HOŞ KALIIIIN :)

• 17
    30% (10)38% (8)33% (18)Oy Ver
  • 18
    42% (14)10% (2)30% (16)Oy Ver
  • 19
    15% (5)24% (5)19% (10)Oy Ver
  • 20
    13% (4)28% (6)18% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 6 saat sonra sorunla karşılaştım bana da " iyi altı saat sonralar" dilesen ne iyi olur. :)))

Benim en güzel yaşım 30'du daha özgürdüm, daha çok şey yapacakmışım gibi duruyordum. Büyük büyük hayallerim vardı. Sırtımda yük yoktu ya da ben farkedemiyordum. Ve milenyuma giriyorduk 2000 yılı başında herşey değişecekti. Olmadı şimdi 3000 e kilitlendim.

Herkese başarılar " zafer bayramınız kutlu ve onurlu olsun"

Senin HOŞ KALIIIIN :) espirini biraz daha kısaltayım dedim; HŞÇKLN :) LLH SMRLDK :) BY BY :) LLH MNT LN :) LVD :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 17

1|0
    0|0
  • 20. Yaşım...

Çünkü Macera dolu bir 4 aylık Amerika tribim vardı.

Hayatımın en güzel tecrübelerini bu yaşta edindim.

1|0
    0|0
  • Sanırım içinde bulunduğum yaşım olacak...

1|0
    0|0
  • 19

1|0
    0|0
  • daha gelmedi ama 31 ve 69'dan ciddi umutluyum

1|0
    0|0
  • 20 yasinda ilk defa ulke disina universite okumaya ayrildim ve binim icin asil hayat o zaman basladi.Zor beklemistim yalniz yasamaya baslayacagim gunleri.

0|0
    0|0
  • +25 ten sonra güzel olmaya başladı. Seneçenekleri niye bu kadar sınırladın? 20+ olanlar ölsün mü, ölelim mi ? :)

0|0
    0|0
    • Hayır, fazla kafa bulandırmayayım diye. Hem 20den sonrası malum :p

• 80 çünki o zaman mezarda olacağım

0|0
    0|0
  • 20 yasinda hayatimda cok sey degisti. (maddi,manevi,is,sosyal hayat v.b gibi)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 17.

Hayatımın anlamını buldum ♥

1|0
    0|0
  • 19 =))

1|0
    0|0
  • 16. Liseye ailem olmadan başka bir şehirde devam etmeye başladığım yaş. Benim için çok özeldir,o yıl çok şey öğrendim.

0|0
    0|0
  • 18 evet .

0|0
    0|0
Yükleniyor...