Çalışıyorum ve spora çok az vaktim var kilo vermem için yardımcı olur musunuz?

Satış danışmanlığı yapıyorum, 8 saat çalışıyorum ve spora pek vaktim kalmıyor. Günde en fazla 1 saatimi ayırabilirim bir spor salonuna yazılıp ama en çok hangi aletlere asılmamı önerirsiniz? Ayrıca is yerindeki öğle yemeklerinde ne yesem daha iyi olur? Lütfen yardım edin bir anda çok kilo aldığımı farkettim sinirim çok bozuk :(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1 saat fazlasıyla yeter diyetle birlikte olduğu sürece. seni en çok yoran hareketleri yap. squad ve mekik mutlaka olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yürüyüş bandı

0|0
    0|0
  • ben tombul kadın hayranı olduğum için bana kalırsa hiçbirsey yapma eminim o kilolar sana yakışmıştır ee ne demişler yemeğin salçalısı kadının kilolusu

0|0
    0|0
  • Aksamlari yemek yememege dikkat etmen faydali olucaktir

0|0
    0|0
    • ilaç içtigim için yemem lazım :/

• Boy kilo ne kadar mesela? Sabah öğle akşam neler yiyorsunuz? Yardımcı olabilirim isterseniz

0|0
    0|0
    • Boy 1.70 kilom 60 61 falandı ama göbeğim çok çıktı son zamanlarda neden oldu anlamadım. 64 falan olmuşumdur yani. Sabahları 1 avuç maydanoz yiyorum çayı kahveyi şekersiz içiyorum. Normalde öğle yemegi pek yemem ise başlayalı 4 gün oldu orada öğle yemeği yiyorum ve cok sistim sinirim bozuldu

• zor bulunan cinsten yani

• Özelden yazabilir misin? Yanlış anlamaz isen tabiiki

• Kendini kandırıyorsun 8 saat çalışsanda vakit bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Yani 8 satış danışmanlığı yaptığımı özellikle belirttim çünkü çok yoruluyorum bir de ailem akşam geç dönmeme izin vermiyor o yüzden çok vaktim kalmıyor dedim...

• Diyetisyenmiyiz kardeşş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 6dan sonra hiçbir şey yeme faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • Ben 10 saat çalışıyorum 2 saat yol staj görüyorum sınavlar da var ben nasıl zayıflıycam :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...