Yeni tanıştığınız erkeğin duygularını nasıl anlarsınız?

Bayan arkadaşlar yeni görüştümeye başladığınız bi erkeğin sizden hoşlanmaya başladığını yada size ne tür bi sevgi beslediğini nasıl anlarsınız?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bakislarindan davranislarindan...- ufak bir misal vereyim - benimle konusurken gözlerime degilde sürekli gögüslerime bakarsa (niyeti anlasilir) veya disariya ciktigimizda beni sürekli yeni birsey satin almis gibi arkadaslarina övünerek "tanitirsa(tanistirirsa)" yine belli olur...böyle ufak tefek seylerden anlasilir iste :)!

0|2
    0|0
    • hmm buydu aradığım :) teşekkür de peki misal konuşurken gözlerini kaçırıyorsa yani sana bakmıyor başka birşeye bakıyorsa?

• Nereye baktigina bagli - he yukarda anlatigim gibi üst taraflara bakiorsa..

hosuma gider (ama brisey demem&caktirmam haliyle) sonra ciddi&sert bi sekilde nereye bakiorsun sen diye sorar, kendisini o hayal dünyasindan uyandirmis olurum :P (ama icten gülerim tabiki) öyyyleee isteee :)))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlar bir normal arkadaşları ileyken su dolu kaba atın ve taşırdığı suyun hacmini ölçün,

bir de sizinleyken su dolu bir kaba atın ve taşırdığı suyun hacmini ölçün... eğer sizinleyken daha çok su taşırıyıorsa kesin hoşlanıyordur...asdasdad...basit fizik kanunları.

0|0
    0|0
    • Vallaha benim aklıma gelmişti :)

-deli eminden alıntıdır

• karşındakinin kim olduğunu nasıl bir eğitim aldığını bilmeden yorum yapma körpe, sözel bölüm okusa idim bilmiyor olabilirdim, sende kendini nükleer uzman sanma, şunu bil senden öndeyim, sen hala gidiyorsun çocuk. i.kincisi böyle birsoru sormam,üçüncüsü gizlenmem, bu konularda da senden farklıyım. saçma sapan konuşma terbiyeli ol

• Boşuna çırpınma, espri kaliten eğitim seviyeni, karakterini, zeka seviyeni ortaya koymuş zaten.

• hal hareketlerinden anlarsın sezersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...