Ninenizin, dedenizin, annenizin, babanızın ya da yaşça büyük bir insanın telaffuzu..?

Evet arkadaşlar tanıdığınız ya da akrabanız olan yaşça çok büyük kişilerin telaffuz edemediği ve size komik gelen kelimeler var mı?

Mesela benim ninem "fatura" diyemez "fotra" der her defasında düzeltirim onu ama yine de söyleyemiyor :) sizde neler var bakalım?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• annem ve teyzem... serseri diye kızarlar ama :D selseli dedikleri için ciddiye alamıyorum.

cipsede crispi derler... nereli la bizimkiler...ilginç.

2|0
    0|0
    • link bunla bir ilgisi olabilir. yıllar önce bunu izlerken tam sevişme sahnesinde babam odaya girdi. adamın sinirleri nasıl harap olduysa amelelerden çıkarıyor hırsını :P

Erkekler Ne Diyor 5

• Dedem fasulyeye hep fasile diyordu :) Nur içinde yatsın

1|0
    0|0
  • benim annanemde pudinge putuk diyo :)) gerci karadenzkidr annanem bir cok seyine cok gulerm ama cok eglencelidir sorvyver daki hasanin annesi gibi bi kadn:))

0|0
    0|0
  • Dedem, Beyoğlu'na kravatla çıkan muteber adamlardandı eskiden. Ninem de Nazmiye Demirel gibi bir koca çınar zaten.

Yok yani öyle bir şey bizim sülalede

1|0
    0|0
  • rahmetli babannem güvercin diyemezdi gugarçin derdi hep asla unutmam nerde güvercin görsem babannem aklıma gelir

0|0
    0|0
  • :S off off bizde yaşlanıcaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...