Düğün kaça mal oluyor?

Arkadaşlar sorumu lütfen ciddiye alın. Altın hariç, salon...kamera...yemek...içiçek...pasta...dekor...araba...gelinlik...orkestra... kaça mal olur? bilen varsa, veya aranızda düğün yapan olduysa lütfen detaylı bi şekilde söylerse çok çok memnun olurum... :( evlenemiyoruz yaaa

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Salon 4000 tl ..icicek...pasta içinde

kamera 150 tl

Gelinlik 1500 tl den başlıyo ve kiralama 500 tlden başlıyo

orkestra 500 tl civarı yanlış bilgi vermeyim onda fazla bilgim yok

toplam 7000 tl yi gözden çıkarmak lazım

birde yemek derken pilav üstü et mi yoksa pide felan mı

1|0
    0|0
    • pilav üstü et... o tarz $eyler... hamur i$i istemiyorum cünki...

• birşeydaha düğün nerde olacak her ilin farklı bir maliyeti olur bilirsin

• erkek tarafi artvin oldugu icin büyük ihtimal artvinde olucak :@ (hic istemiyorum dagin tepesinde)

ben sakaryaliyim :S ikna ede bilirsem, ki in$allah sakarya olmasini isterim... ama artvin ön planda

Erkekler Ne Diyor 10

• her sey dahil 20.000 dügün mobilya beyaz esya vs

0|0
    0|0
  • sölediklerini erkek tarafı yapıyo sen niye dert edıyon herkes cebine göre yapar kaliteyi o belirler 3 binede yapan var yüzbinede yapan var ama benım kuzen 10 bine çıkmışdı işin içinden

0|0
    0|0
  • nasıl bir şey istediğine bağlı olarak değişir sonuçta her bütçeye uygun bir düğün çıkar..

0|0
    0|0
    • orta düzeyde bir dügün i$te :) ne tam ucuz ne tam lüks... :S

• :)) offffff Allahimmmm :D neydi benim günahim... yha akrabalari felan salla.. banane onlardan :D

20.000tl tutar mi :S? daha mi fazla?

• bu işin şehri var şehrin semti var her şey değiştirir yanlış olur böyle çat diye fiyat vermek :) kır düğünü yap ucuz :p

• Salon yerine kır düğünü yapın :)

0|0
    0|0
    • kır dügünü icin, alani nerden bulucam :))

• Yok.. i$te... sorun da ve beni sinir eden de orasi i$te... :S gittim bula bula artvinli birisini buldum :D

• Daha iyi artvinde super açik yerler vardir. Ferah ferah uygunda olur.

• Ne oldu rüyanda düğün mü gördün? Saat sabah 06:19. ?

0|0
    0|0
    • Uyuyamiyorum ki, rüya göriyim :( bir ay'dir maddi durum olmadigi icin benim taraftan herkesin agzindan bir$ey cikiyor :S

• 10 ver yeter :)

0|0
    0|0
  • salon 1000

kamera içecek pasta dekor ekestra içinde

yemek araba gelinlik 1000

toplam 2000 en az

0|0
    0|0
  • 15 bım

0|0
    0|0
  • 5000 tlye yekın

0|0
    0|0
    • :S cok az diiL mi ? zira, demin organisazyonlara felan bakdim, paket halinde 4000-12000tl arasi istiyorlar, ve üstelik bunun icin de, orkestra ve araba süsleme felan yok... :S

• bilgiyi nerden aliyorsun bu saate :)) neyse... fazla merak iyi degil.. tamam bekliyorum :D

• patrondan :) birazdan işe gidecem :)

• 80 e yaptım ben ev döşeme dahil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel bir organizasyon yapmak istersen 10 -15 bin tutar!

bence de kır duğunu harika olur...! :)

mütlülüklar diliyorum... :)

0|0
    0|0
    • tskler :) darisi olmayanlarin basina ama cok stressli bi olaymis buda bi gercek :(

• evlenen insan oturur hesabını kitabını kendi yapar..her bütçeye göre seçenek mevcut artık..

0|0
    0|0
Yükleniyor...