Ne yapsam nasıl yapsam çıkamadım işin içinden :(

Sevgilim bana karşı pek bir ilgisiz ama ben ona çok ilgi gösteriyorum yani gün içinde birkez arıyor,ne günaydın mesajı var ne bişey sordugum zamansa herzamanki klasik cevabı alıyorum uyanma diye kıyamadım: Siz erkekler karşı tarafa ne durumda yoğunlaşırsınız ne önerirsiniz onun ilgisini çekmem için neyapmalıyım yada uğraşmamalımıyım? benim ilgime alışmış benden görmediğindeyse bagırıyo cagırıyo aynı zamandada.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• vermeden almak allaha mahsus nasıl ilgi göremek istıyosan öyle ilgi göstericeksın sevgilin bencil sanırım her insanın ruhu okşanmak ister sneın ruhunu okşamasını bilmeyen birini yontman bıraz zor sende onun gibi davran alakasız ol alaka istıyosa oda göstermeli direk söle anlamıyosa yol ver gitsin

0|0
    0|0
    • Evet yapmadığı şeyi karşındaki insandan bekleyenlere anlam veremiyorum doğrusu :( şimdi ben bunun lafını yapmayıda sevmiyorum benimle ilgilenmiyorsun gibi kelimeler kurmadım kurmamda ben söyledikten sonra yapması daha kötü olacaktır.ama anladıgı zamanlar oluyor bukezde yok calısıyorum felan diyor. ama sen benimle ilk tanıştıgın zamanlarda calısıyordun o zaman aramak ıcın mesaj atmak ıcın fazlasıyla vaktin oluyordu:( nankör iştee

• en iyi tavsiye nedir biliyomusun hiçbir tavsiyeyi dinlememek kendı bildiğini okumakdır oyüzden sen ne istıyosan öyle yap en azından aklın geride kalmamış olur

Erkekler Ne Diyor 6

• sanırım sorun fazla ilği hep sizmi naz yapacksınız adamda nasıl olsa bu benim diyor sonra ohhooo biraz ilğiyi azar bak gör neler oluyor adamı sık bogaz etme

0|0
    0|0
    • sık boğaz değil olması gerektiği kadar sormam sorgulamam. günaydın hayatım iyigeceler hayatım gün içindede keyfin nasıl tarzında bir mesaj okadar yani yok nerdesin yok neyapıyorsun böyle şeylerim yoktur

• Yedek kulübesinden artık çıkmalısın. Yani oyuna dahil olma planları yap. Yada kırmızı kartı yiyip oyun dışına çık. Sen en iyisi yeni takım ara...

0|0
    0|0
  • Çek kendini geri. Bir müddet öyle kal anlar kıymetini.

0|0
    0|0
  • Küçük sü'r'pr'ü'zlerle ilşkinizi canladırın.. Geçen haftaki çiki-girls dergisinde öyle diyordu..

0|0
    0|0
    • :D öyle sorumsuzki :D süpriz yapmaya kalksam oturup tek başına içmek zorunda kalırım ahhaha:D

• sende onu ipleme plan be kaçan kovalanır

0|0
    0|0
  • sana ilgi gösterse sen bu sefer ondan kaçar hatta ayrılırsın, kadınsınız aklınız bu kadar çalışıyor çünkü...

Helal olsun gençlere nasıl da bağlamışlar kızları...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kelin dermani olsa ilk önce kendi kafasina sürerdi..

bende seninle ayni durumdayim

0|0
    0|0
  • sutla gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...