Evcil hayvanlarınızın isimleri ne?

Ben çok severim böyle evcil hayvanlara şeker isimler koyan insanları. Bi kuşum var adı Garip bir de köpeğim vardı onun adı da Etiketti. Sizin var mı evcil hayvanlarınız, isimleri ne?

0|0
15|23

En İyi Erkek Görüşü

• iki tane muhabbet kuşumuz var erkek olanın adı çiko dişinin ise çıtı pıtı

1|0
    0|0
    • çok beğendiiim :)

• Erkek olanı 4 yaşında diğeri 2 yaşında ve erkeğe göre zayıf olduğundan net bir isim bulamadık ama hep çıtı pıtı diye sesleniyoruz alıştı o da :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Papagan var .Ben sherlock koyalim demistim. Evdekiler şaşkin koydular. Nereden nereye?

Sonra papagan kac ay konusmadi. Konusmaz tabi.

2|0
    0|0
  • 2002 yılında 2 haftalık saf erkek kangal yavrusu almıştım.annem felan çok sevmişti.ismini azad koymuştum.5 aylıkken öldü.bidaha hayvan sevmedim hiç o kadar...

aynı bunun gibiydi link

0|0
    0|0
  • kedim var siyam; adı nez (o zamanlar nez yeni çıkmıştı piyasaya, popülerdi)

köpeğim var alman kurdu; zeytin adı ama ben koymadım daha önceden konmuştu değiştirmedik.

0|0
    0|0
  • kedi, pati.

0|0
    0|0
  • malesef olduğumuz yer müsait değil.

0|0
    0|0
  • köpeğim var adı garip kont. akasya duragında oynuyo . bölüm başı 2 bın lıra alıyoruz. sağolsun rıza baba ve ekibi garibimi her operasyona götürüyo. ama bılmıyorum dizidekı tunç çok ıstyo köpeği. 100 bın lıraya satarım dedım. tamam abi para biriktiriyom dizi bitsin alırım dedi 10 bın lıra kapora aldım.

0|0
    0|0
  • bi rodvydr m vardi coni ama öldü:( simdide kafkas kangalım var onun ismide paşa .

0|0
    0|0
  • pitpul kırması kızım var 8 yaşına girdi bugün ismi Şiva dır...

0|0
    0|0
  • Benmkinin Adı Toobiko Çok şeker Dimi :)

0|1
    0|0
  • köpeğimin adı melo

0|0
    0|0
  • benim iki köpeğim vardı birinin böcek birinin yumoş :) ama böceği başka bir aileye vermek durumunda kaldım.:((

0|0
    0|0
    • üzücü olmuş

• yumoşta çok yaşlandı yürüyemiyor 17 yaşında normalde 15 senne yaşayabiliyor...iyi baktık ona...hiç gitmeyecekmiş gibi san ki :(

• Garipte öyle 16 yaşında uçmayı bırak yürüyemiyor bile. Bizde çok üzülüyoruz alışınca zor oluyo

• Hamster vardı benim. Kemircan.

0|0
    0|0
  • muhabbet kuşum vardı adı mavişti klasik :) balıklarım var 3 tane safinaz sıdıka mürteza köpeğim var adı boncuk bitane de kedim vardı onu teyzeme verdim adı garipti sokakta bulmuştuk hee daha önceden de köepk baktım adları sato ve sezardı :)

0|0
    0|0
  • Kuşumun adı pırtık :D

0|0
    0|0
  • kalafat köprğimin ismi

0|0
    0|0
  • kedirn var isrni - SünGer++

0|0
    0|0
    • ufakken benimde kedim vardı boncuktu adı klasikti yani

• acaba karnı ağrıyo olabilir mi? Köpeklerde öyle ya ot yedi mi karnı ağrıyo oluyo

• Geçenlerde sinek yernişti kocarnan onu hiç bu kadar rnutlu neşeli örrnerniştirn++

• Arkadaşımın köpeğinin adı Köpük...:D))

0|0
    0|0
  • disi kopegim var adi cocosh :(

0|0
    0|0
  • iskender.kanaryamın adı

0|0
    0|0
  • arılarım var isim koymayı denedim ama işe yaramıyo :D

0|0
    0|0
  • Bozkurt...

0|0
    0|0
  • dino köpeğimin ismi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• 12 yıllık muhabbet kuşum vardı adı Kaçak tı eceli geldi:(( şimdi yeni aldık adını Çakır koydum :) mavi mavi olduğundan

0|0
    0|0
  • Minnoş Ankara kedimin ismi, Rita dobermanımın ismi. Daha önce 4 kedi daha bakmıştım, anne kedinin adı Mişa yavruları, Madonna, Michael Jackson, Marilyn Monroe ve Elvis Presley'di :))

1|0
    0|0
    • vaov sen ortamı kurmuşsun :D

• Tek başıma değildim, annem, kuzenim, ev ahalisi herkes ilgileniyordu :)

• hmm ok

yalnızların hayvanları bahtsız oluyo da :)

• bir kedim var adı Kitsa :)

0|0
    0|0
  • BalıMM

0|0
    0|0
  • köpeklerime genelde Tommy adını ördeğime Patik ve Patika balıklarıma Aile üyelerimin isimlerini Hamsterime Riki (ama şu an hiçbiri yok)

0|0
    0|0
  • Tavsanim var, ismi pamuk :)

0|0
    0|0
  • Köpeğim var : Winston

Eskiden tavşanlarım vardı : Yırtıkla Pırtık

Bi civcivimede Selami diyodum

0|0
    0|0
  • köpegim olsa "maya" olurdu sanirim..

0|0
    0|0
  • Kedim var; Çapkın

0|0
    0|0
  • köpeğim var ismi bobo :D

0|0
    0|0
  • Küçük kahverengi bir köpeğim var. İsmi gofret çok yakışıyor:)

0|0
    0|0
  • Kaplumbaga besliyorum o kadar, adi yok.. Takamadim daha dogrusu ne koyacagimi bilemedim.

0|0
    0|0
  • Kara tospak

Yumak

B*klu

Çirkin

0|0
    0|0
  • zombie.

0|0
    0|1
  • balığım vardı mobidik :)