Abartmayacak şekilde vücut geliştirme ile alakalı?

185 boy 75 kiloyum vücudu da o kadar önemsemiyorum. kas derdim yok. 23 yaşlarındayım. haftada iki gün filan gitsem kan dolaşımını düzene sokmama, güç eşiğimi yükseltmeme ve az da olsa şekillenmeme yardımcı olur mu vücut geliştirme.
--
sigaranın dolaşım zararından korkuyorum aslında biraz. son birkaç kişide cinsel isteksizlik sezdim kendimde. uykusuzluk veya fazla kilo vermem ile alakalı olabilir ama bir düzene sokmam gerekiyor kendimi.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• 3 günlük program al onu uygula bence eğer vaktın yeterliyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• haftada 1 kere yap

0|0
    0|0
    • kas manyağı değilim diyorum adamlara sadece sağlık açısından filan. hergün git diyor :d erkekler kas olayını baya abartmış durumda. iflah olmayız da kafaları süs olarak kullanmaya devam

Erkekler Ne Diyor 3

• İki gün az en az iki katına çıkar

0|0
    0|0
  • Haftada 2 gün mü? Çok az...

4 gün idealdir arkadaşın dediği gibi... Gücün artar elbet vücudun şekillenir, kan dolaşımın zaten 1 ayda düzene girer.

0|0
    0|0
  • haftada 2 gun gitmenin hicbir gerisi olmaz sana düzenli gitmen daha mantıklı haftada 4 kere mesela en azından hem kas yaparsın hemde gucunu artırırsın

0|0
    0|0
    • iki günde bir şeklinde diyorsun yani. kas hafızam da var yani önceden yaptım baya saldım sonra. hayırlısı ya bakalım. eyvallah

• programına göre degisir hamsındır şu an en azından 1 gunde 1 daha mantıklı ılk hafta icin

Yükleniyor...