İsm-i azam duasının fazileti hakkında bilgi verebilecek var mı?

İnsanlar için bu dua nın anlamı nedir ve ne için okunur? detaylı anlatabilecek varmı ve bu dua sayesinde istediklerine kavuşan?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya ben bunu tam öğrenemedım şimdi bi ALLAH ın isimlerinin sayıldıgı bir dua var odur dıye bılıyorum ama bıde bırcok sırrı olan bır ism-ii azam duasından bahsedılır ama onu herkes bılmıyor sırrının kuranda ayrı ayrı oldugu soylenır .. Valla bende bılmıyorum bılenler acıklarsa bılgılenmıs oluruz aslında bu tebıhatta yazan ism-i azam duası var istersen bi tesbihat al kitapcıdan ordan oku.

0|0
    0|0
    • o kitapçıktan okuyorum zaten, ama biyerdede bir yazı okudum çok etkiledi beni, bu dua kılıç gibidir lüzumsuz yere kınından çıkarırsanız deler geçer, yazıyordu yani ne isterseniz kabul olur diyordu, imkansızları geri çevirir yazıyordu, bende imkansız bir derde düşdüm, bu tür dualar Allah a daha çok yakınlaşmak için bir aracı bence

• evet başka kime gideyimki ondan başka, teşekkürler yorumların için

• ne demek ben tesekkur ederım haklısın ..

• İmkansız bir derde düştüm yazmışsın.salatı tefriciye okumanı tavsiye ederim ama 4444 tane okuyacaksın.ne eksik ne fazla

0|0
    0|0
    • benim annem üniversiteyi kazanmam için okumuştu kazandımda gerçi, eki sen denedinmi?

• sen öyle düşünüyorsan tabiki sonuna kadar savaş.hakkında hayırlısı olsun.

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...