Yengeç burcu erkeği nasıl duygularını itiraf edebilir?

Sevdiğm çocuk burcunun tüm özelliklerini taşıyor... Duygularını gösteremiyor, dıştan katı gözüküyor ama aslında içinde yumuşak bir kalbi var... İlk beni sevdiğini o itiraf etmişti ben uzun süre söylemedim ama sonunda dayanamadım ben de itiraf ettim... Gerçi hiç açıkca seni seviyorum da demedi o ayrı bir konu.. Ona onu sevdiğini söyle demeyin söyledim.. Şimdi onun ne hissettiğini sorduğumda bana verdiği cevap: bnı tanımadığın bellı :) bn sınır ve ofke dısındakı hıc bır duygumu bellı etmem :) seni çok iyi anladım deyince de bence hiç bir şey anlamadın anlayamaycaksın da çünkü sana hep aksi şeyleri söylycm düşündüklerimin dedi... Onun hislerini itiraf etmesi için ne yapabilirim? Tek istediğim sevip sevmediğini öğrenmek..

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• İtiraf etmezki bosuna bekleme, cok utangactir yengec erkegi, belli etmesede !

0|0
    0|0
    • peki ne yapabilirim ? :(

• haha :D zaten biliyorum ki beni sevdiğini davranışlarından çok belli fakat kendisi söyleyemiyor ben de sinir oluyorum

• Kizma adama napsin :d Huyu boyle hahah

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Yüzüne tükürmelisin.

1|0
    0|0
    • işe yarar mı dersin? :)

• seni üzeni sende üz

• haklısın ..

• İyice sapıttınız

0|0
    0|0
  • Sen sürekli söyle ama bıktırma.O da alışacaktır artık söyler.

1|0
    0|0
    • aslında sadece 1 defa söyledim başka da söylemedim bugün yaptığımız konuşmada ima etmek dışında.. o zaman yine şansımı denerim..

• Tamam yine sorcaksan sor burdan.Uykum geldi yoksa anlat derdim de:d

• haha :D iyi uykulaar umarım sorarsam bulurum seni teşekkürler tekrardan

• Nasıl bir belirsizlik nasıl bir gizem ''seni sevdiğimi asla anlamayacaksın çünkü kardeşiz uleyn''

0|0
    0|0
    • güzel bir espiriydi ama gülemiyorum

• Burda nasıl sağlıklı akıl alabilirsin ki kim erkek arkadaşının davranışlarını biliyor aranızda geçenleri kim bilebilir bunu en iyi sen yorumlayabilirsin yaratıcı olmaya çalışın süprizler yapın her konuda destek alarak kendinizi tanıyamazsınız

• yengeç burcunu bilenlerden yardım almak istemiştm nasıl davranılması gerektiğini bilmiyorum çünkü

Kızlar Ne Diyor 6

• bu benım burcummm bu burçtannn nefret edıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ... Sadakatliği en güzel yanıdır ,kaybetsen tekrar kazanamazsın ,en iyi arkadaştır,sırcıdır,çokk iyidir fakat tam bir psikomanyaktırrrrrrrrrrrrr duygusalık aşırıııııı alınganlık ve kibir aşırıııııııııııı bu olumsuzluklarından nefret edıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmm :DD

soruya gelincee bu burçtaki erkeklerr çook çapkın olup aynı zamanda çookta sadık olurlarr saçma ama gercekk sevgilimden biliyorum .. sevgisini nasıl belli edeceğini tam bılemez bu yuzden tam bı saçmalık halınde olurrr...Aşırı laf üretirlerr,laf cambazıdırlarrrr

anlayacağın bur burç erkeklerii fena kaç kaç kaç :DD

Yınede allah mutlu etsın..

0|0
    0|0
  • Ben de kendim soylemek istiyorum

0|0
    0|0
  • sudan çıkar

0|0
    0|0
  • yildizina kaymislarsa ifade edemez.

0|0