Spor bılgısı olanlar bakabılırmı?

boyum 160 kılom 55 zayıflamak ve vucudumu duzene sokmak ıstıyorum. bacaklarım ve karnım ıncelsın ıstıyorum. kılom kac olmalı ve spor olarak ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
amacım sadece vucudumu sekle sokmak, daha ınce bı görünüm elde etmek :)

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• kilon gayet iyi sadece belini incelt derim ben.

0|0
    0|0
    • neler yapabilirim bunun ıcın

• hemen hemen herşey düzenli bir süre içerisinde düzenli ve kontrollü yapılan her hareket yağ yakımına sebebiyet verir. ilk 15 dk da vücut karbonhidratları yakar ve daha sonra yağ yakımına geçer tabi bu ortalama bir süre kişiden kişiye 1-2 dk oynayabilir. bisiklet koşu ağırlık çalışmak yüzmek (favorilerdendir) aklınıza gelebilecek her türlü aktivite. belli süre aralığında ve farklı şiddetler de yapılan aktivite çok iyi fayda verir bu konuda. mesela koşarken sabit hızla koşmak yerine 1 dk arayla hızlı ve yavaş ve depar atmak gibi. ayrıca bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur o diyet salonlarının müşteri çekmek için uydurduğu bir yalandan ibaret. öyle olsaydı kilo verirken kol ve bacak ölçün değişmezdi :)

• sen olayı komple kilo vermekle karıştırıyorsun arkadaşım bölgesel kilo vermek kesinlikle var olan bir şey ayrıca senin dediğin şekilde tüm vücut yağları erir ve kişi zayıflar.

Erkekler Ne Diyor 12

• Kolon fena değil

0|0
    0|0
  • Kilon için bişey Söylemek yağ endeksi falan.
    Spor olarak fitness tam yeri
    Spor+diyetle düzenli şekilde perfect bir vücuda ulaşırsın.

0|0
    0|0
  • Bazilari sacmalamis. Bacaklarin iyice incelsin istiyorsan kardiyo yapacaksin, sıkı olmam icin biraz agirlik calismasiyla destekliceksin. Beslenmeyede dikkat. Mekikle falan fazla uğraşma.

0|0
    0|0
  • Bence zayıflaman gerekmiyor.. Sadece vucudunu daha düzgün ve fit bir sekle sokabilirsin. Bunun icin yeterince kararliysan sana yardimci olabilirim.

1|0
    0|0
  • 50 kilo senin için daha güzel olur güzel bir vücudun sırrı spordan önce beslenmeye dikkat etmekle olur vücudunu şekle sokup sıkılaştıracak egzersizler var fitness en iyisi

0|0
    0|0
  • kılon ıyı bence ama spora gıdıceksen sadece koşu ve mekık çeksen yeter karnım incelsin diyorsan

0|0
    0|0
  • spor salonu + diyetle halledersin zor birşey değil ve iştahını kapatman lazım. basit yani :)

0|0
    0|0
    • salona gidemiyorum sorun da burada zaten iştahımı nasıl kapatıcam bu da benim icin cok onemli. benim yedikce yiyesim geliyor ozellıklede tatlı :))

• şekeri kesmessen bu işi zorlaştırmış olursun. aktarlardaki bazı bitkileri haşlayıp içmen iştah kesmeye yardımcı oluyormuş bunu deneyebilirsin ancak temel olarak kafanda bitirmen lazım. salona gidemiyorsan açık havada koşabilirsin ki havalar ısınınca bende öyle yapacağım bu ygs-lys bitirdi beni :) . dediğim gibi herşey beyinde bitiyor önce psikolojik olarak hazırlanmalısın. daha sonra az yiyeceksin çok su içeceksin.3 sene önce bu şekilde 15-17 kilo falan vermiştim 2.5 ayda falan.. herkes verebilir yeterki iste ;)

• oo süpermiş o zaman teşekkür ederim çok :))

• 55 kilosun ve zayıflamak istiyorsun?

Eğer ciddiysen gözüm görmesin seni.

Kuralsiz!

1|0
    0|0
  • 1.60 boya göre kilon fazla 50 kilo olsan yeter

0|0
    0|0
  • Kilonu kimse söyleyemez, bu senin yağ endeksine bağlıdır, görmeden etmeden bişey diyenleride takma

0|0
    0|0
  • 40-45 kilo

0|0
    0|0
  • fitnısa gidersen kesinlikle yapbilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kılon ıyı aslında ama

bacakların ıcın yuruyus
    karnın ıcın mekık
    hepsı bırden olsun dıyorsan pılates aerobık zumba onerebılırım.

0|0
    0|0
  • 55 gayet iyi bir kilo.

0|0
    0|0
    • bencede oyle vucudumu sekle sokmak ıstıyorum bacaklarım kalın bıraz sankı

• zumba

0|0
    0|0
  • valla kilon normal ama illa zayıflıyacam dersen 53 kilo iyidir
    hergün mekik çek günde 20 ve yediklerini azalt

0|0
    0|0
  • Kilon gayet normal.. ideal kilo olarak 52 olman gerekliymis.. ama dedigim gibi kilon gayet gzl.. biryerlerini inceltmek istiyorsan ebru sallinin pilates programlari var cesit cesit youtubeden bakabilirsin.. bende basladim yapiyorum bklm

0|0
    0|0
    • bir ara denedim ama bıraktım bir süre sonra şimdi bırakmamayı düşünüyorum umarım bırakmam. teşekkür ederim

• olur umarım hangimizinki daha cok ıse yararsa ona yonelırız olmadı :)

• Olur mantikli :-)

Yükleniyor...